Про редакцію

Неможливо нині визначити, якого саме дня вийшов перший номер районної газети, бо було це у 1932 році. Вона називалася «За більшовицькі темпи» Невеликий творчий колектив очолював тоді перший редактор Криворучко. Виходила газета один раз на тиждень на двох маленьких сторінках, мала невеликий тираж. Газета працювала на побудову соціалістичного суспільства, на створення колективних господарств.

У Кропивнянському історико-краєзнавчому музеї у 90-х роках ще зберігався один екземпляр районки за 6 вересня 1936 року. Редагував її М. Лабунський. Тираж тоді сягав 800 примірників.

З початком окупації нашого краю німецько-фашистськими загарбниками газета тимчасово не видавалась. Відновився її випуск у березні 1944 року. Називалась вона тоді «Колгоспна праця», а редагував її М. Карашевич. На сторінках висвітлювався хід подій на фронтах, друкувалися зведення Радінформбюро, розповідалося про хід відновлення життя району.

Після Перемоги основним завданням редакційного колективу було закличним словом об’єднувати людей району для відбудови зруйнованого війною господарства, висвітлення звитяжної праці трудових колективів підприємств та колгоспів.

У 1962 році в результаті реорганізації районів наш район був приєднаний до Черняхівського. Частина працівників колишньої «Колгоспної праці» перейшли працювати в газету нового райцентру.

У кінці 1966 року Володарськ-Волинському було повернуто статус районного центру і знову стала виходити наша газета, але вже з новою назвою «Прапор».

З того часу «Прапор» постійно надходить у домівки своїх передплатників, приносить новини про життя району, області, країни, розповіді про земляків, їх долі.