«Райдуга -2019»: відчути себе потрібними та впевненими

Більше 250 дітей з обмеженими функціональними можливостями із шести громад Житомирщини та міст Житомира і Вільногірська взяли участь у 16-му відкритому обласному фестивалі дитячої творчості «Райдуга».

Генеральним спонсором та головним ідеологом свята стала філія «Іршанський ГЗК» АТ «Об’єднана гірничо-хімічна компанія» спільно із департаментом праці, со-ціальної та сімейної політики Житомирської обласної державної адміністрації.

Добро та благодійність
Лейтмотивом фестивалю завжди було добро, що допомагає дітям, які потребують особливої уваги, відчути себе потрібними та впевненими.

«Я познайомився на святі із Владом, Андрієм, Нікітою та Владою, які приїхали до нас із Вільногірська. Провів їх на сніданок, показав, де вони будуть обідати. Ми розважались, разом дивились концерт та виставу лялькового театру. Нам було весело та цікаво», – говорить волонтер, учень 9-б класу Іршанської гімназії Артур Голуб.

«Мені подобається допомагати людям, і тому я на фестивалі. До моїх обов’язків входило піклування про дітей із Хорошева. Ходила з ними на різні гурткові локації. На концерті найбільше сподобався вальс, який виконували наші ровесники на візках. Емоції переповнювали душу, ми разом навіть плакали… Цей день видався досить насиченим та пройшов швидко», – поділилась враженнями однокласниця Артура Марина Ковальчук.

Саме доброта і чуйність, прагнення вчасно підтримати у важку хвилину – це завжди було у характері українського народу. «Місія цього фестивалю – це консолідація громадянського суспільства, це – інтеграція людей з обмеженими можливостями, в першу чергу дітей, у со-ціум», – сказав Андрій Сторчак, тимчасово виконуючий обов’язки директора філії «Іршанський ГЗК».

Продовження читай на сторінках газети “Прапор”.

Поділитися

Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *