Щоби здоровим зрости – у спортивну школу ходи!

У другу суботу вересня – День фізичної культури і спорту.
Виховання здорової нації сьогодні є дуже важливим завданням. І результативним шляхом його виконання є залучення дітей та молоді у спортивні зали та на майданчики. Таку роботу виконують у першу чергу тренери й викладачі дитячих юнацько-спортивних шкіл району. Про них і розповимо сьогодні.
У дитячій юнацько-спортивній школі «Іршанськ» започатковані відділення з таких видів спорту: дзюдо (тренер Микола Лучинський), легка атлетика (тренер Валентина Ваховська), лижні гонки (тренер Олександр Литвинчук), настільний теніс (тренер Сергій Литвинчук), футбол (тренери Юрій Карпович та Віктор Панченко). Із першого вересня цього року у зв’язку з виходом тренера з легкої атлетики на заслужений відпочинок введено відділення плавання (тренер Оксана Пасинкова).

У ДЮСШ діє 8 відділень із різних видів спорту: баскетбол (тренер-викладач Юрій Дзюбенко), волейбол (тренери-викладачі Борис Сахненко, Олег Черниш), футбол (тренери-викладачі Володимир Бєлозеров, Андрій Муський, Олег Черниш), настільний теніс (Наталія Яхимович), аеробна гімнастика (Наталія Козаченко, Марія Прут), бокс (Юрій Залевський), фрі-файт (Сергій Козакевич, майстер спорту України), шахи (Андрій Муський).
Основною формою спортивної роботи у закладі є участь у спортивних змаганнях. Тренери та вихованці наполегливо працюють для отримання гарних результатів. ДЮСШ активно бере участь у змаганнях як обласного, так і всеукраїнського рівня.

Продовження читай на сторінках газети “Прапор”.

Поділитися

Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *