Коли добро починається з нас

20 вересня у селищі Іршанськ відбудеться традиційний, уже 16 обласний фестиваль творчості дітей з обмеженими можливостями «Райдуга-2019». Натхненником та незмінним генеральним спонсором благодійного форуму виступає філія «Іршанський ГЗК» АТ «Об’єднана гірничо-хімічна компанія».

Своєрідним атрибутом свята, що наближається, стала акція «Добро починається з нас». Працівники філії «Іршанський ГЗК» та члени громадської організації «Іршанський актив» (керівник Руслана Примасюк) відвідують цехи комбінату, різні заклади Іршанська та залишають там скриньки благодійності. Кожна небайдужа людина може придбати за 5 гривень логотип фестивалю (так звані «Райдужки») та підтримати у такий спосіб дитячий фестиваль.
І як тут не згадати слова великого українського поета Василя Симоненка: «Ти знаєш, що ти – людина?». Ми ж усі унікальні та прекрасні по-своєму. Об’єднує нас можливість творити добро, допомагати ближньому. Бо ж коли ми несемо у світ добро, то воно зі сторицею повернеться до нас душевним теплом.
Обласний фестиваль творчості дітей з обмеженими можливостями «Райдуга» – це відкритий благодійний мистецький захід. Організатори ставлять перед собою три головні завдання: виявлення та підтримка талановитих і обдарованих дітей, їх творчих здібностей; реабілітація та соціалізація дітей засобами культури та мистецтва; виховання у здорових дітей турботи, чуйного і поважного ставлення до однолітків з обмеженими фізичними можливостями.
Сприяють проведенню цьогорічного фестивалю «Райдуга» департамент праці, соціальної та сімейної полі-тики Житомирської ОДА, управління освіти і науки Житомирської ОДА, Іршанська селищна рада, профспілка працівників філії «Іршанський ГЗК».
На фестиваль планують завітати 250 учасників із різних куточків Житомирської області та міста Вільногірськ. Усім дітям спонсори підготували подарунки. Залучать до заходу 50 волонтерів – учнів Іршанської гімназії, яким подарують футболки з логотипом компанії та пригостять солодощами.
Традиційно на фестивалі будуть розгорнуті культурно-мистецькі і спортивні майданчики Іршанської школи мистецтв та Іршанської школи естетичного виховання. На них працюватимуть локації: «Казкова палітра», «Зроби сам», «Ігровий», «Спортивний», «Салон краси», «Караоке» інші.
Незмінним атрибутом та родзинкою свята стане гала-концерт його учасників – вихованців інтернатів та дитячих творчих колективів Іршанської школи мистецтв.
Час проведення: 20 вересня, початок о 9 годині. Локація: палац культури та спорту «Титан», селище Іршанськ.
Олександр Голяченко
Фото автора

Поділитися

Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *