І керівник, і організатор

Директора філії «Іршанський ГЗК» АТ «Об’єднана гірничо-хімічна компанія» Віктора Сівченка, безумовно, відносять до числа відомих керівників поліського краю. Він є надзвичайно компетентною людиною у гірничій галузі та належить до категорії керівників, які уміло виконують як управлінські, так і організаційні функції.

Народився Віктор Сівченко 9 вересня 1959 року у селі Курне Червоноармійського (тепер Пулинського) району. Вищу освіту здобув в Українському інституті інженерів водного господарства. Навчався за спеціальністю «Механізація гідромеліоративних робіт» та має кваліфікацію інженера-механіка. Тривалий час очолював Володарськ-Волинський льонозавод. Потім був запрошений на роботу у Володарськ-Волинську районну державну адміністрацію.

Микола Васянович, головний інженер філії, пригадує їхню першу зустріч на святкуванні Дня металурга наприкінці 1990-тих років: «Тоді Віктор Сівченко працював заступником голови райдержадміністрації з питань промисловості. У межах своїх повноважень допомагав комбінату у якнайшвидшому вирішенні питань із виділення земель. Він сприяв розвитку промисловості у районі та бачив стратегію економічного зростання Іршанського ГЗК зокрема». Микола Васянович також зазначив, що згодом, працюючи заступником директора комбінату, Віктор Анатолійович показав себе як ефективний і успішний менеджер, який уміло організовує виробничий процес.

Продовження читай на сторінках газети “Прапор”.

Поділитися

Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *