Наша небайдужість наближає перемогу над окупантами

На превеликий жаль, війна на сході України вже стала для пересічних жителів звичним явищем, бо триває шостий рік. Вона принесла нашій державі й народу величезні втрати. Насамперед це втрати людські, які є непоправними. Немає точних чисел, які б відображали кількість убитих і поранених захисників України, що віддали своє життя і здоров’я у боротьбі за волю проти окупантів та запроданців. І тим більше, немає точного числа учасників бойових дій, які мають поранення і потребують реабілітації.
Кожен свідомий громадянин, якому болять рани, нанесені війною нашому народу й державі, не може стояти осторонь і намагається всіма можливими способами допомагати державі й окремим людям подолати проблеми, створені війною, наскільки це можливо в сучасному житті.
Хтось продовжує активну волонтерську діяльність і їздить на передову, підтримує бійців духовно й мате-ріально, підтримує морально – добрим словом, розумною книгою, різними смаколиками, десь запчастинами до техніки або ще чимось необхідним на фронті. Багато людей перераховують благодійно власні кошти, аби волонтери могли здійснювати поїздки на фронт.
А хто не має такої можливості – просто збирає кришечки від пластикових пляшок та іншої тари від харчових продуктів. Ці кришечки здають у пункти прийому і таким чином допомагають воїнам-ветеранам. Це теж волонтерська робота – добра благодійна справа.
У Хорошеві збором кришечок і здачею їх у Благодійний фонд «Лелекера» займається громадська організація «Нитка Аріадни» та редакція газети «Прапор». Кришечки здаються в пункті прийому, який знаходиться на першому поверсі будівлі обласної ради та облдержадміністрації на площі С. Корольова в Житомирі.
Благодійний фонд «Лелекера» об’єднує волонтерів, що допомагають зберегти мир на території України. Реалізує проекти, спрямовані на допомогу пораненим захисникам України під час російської збройної агресії у зоні проведення АТО/ООС (військовим, добровольцям, волонтерам), цивільним постраждалим внаслідок російської збройної агресії на території України, а також особам, які перебувають у складних життєвих обставинах.
Основний проект фонду «Шлях додому» направлений на допомогу постраждалим в АТО/ООС. У рамках цього проекту відбувається публічний збір благодійних пожертв ресурсоцінною сировиною (насамперед пластикових кришечок) і передача їх на переробку. За виручені від переробників кошти БФ «Лелекера» опла-чує медичні потреби поранених.
Збір кришечок – теж волонтерство і благодійність.
Одним із найбільш активних волонтерів нашого ра-йону, хто уже впродовж п’яти років займається збором і здачею кришечок, є житель Хорошева, небайдужа людина – Валерій Миколайович Батюк. За ці роки він зібрав і здав до благодійних фондів «Овес» та «Лелекера» 48 тисяч штук пластикових кришечок, що складає 106 кілограмів. Це велика праця і відчутний благодійний внесок у справу допомоги пораненим захисникам України.
Валерій Миколайович нагороджений подяками за безкорисливу волонтерську допомогу від БГЖО «Нитка Аріадни» та БФ «Лелекера».
Надія Панченко

Поділитися

Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *