Нове графіті з дельфінами прикрасило фасад Хорошівського будинку культури

Раніше на сірих стінах були різні написи іноземними мовами, незрозумілі малюнки, а нині – настінний малюнок, де на червоному тлі видніються темні гори, а яскравий місяць осяває дель-фінів, які виринають із води. Таку картину стрит-арту (англ.Street art – вуличне мистецтво, що отримало популярність у процесі розвитку графіті на початку 1980 років і пізніше використовувалося як назва наступних вуличних шедеврів – ред.) створили юні художниці з команди «Фаєр»: Тетяна Руденко, Ніка Кузьменко, Настя Храпонюк, Вероніка Калганова разом з ідейними натхненниками й меценатами Наталією та Олександром Шемчуками.
Пані Наталія розповідає: «До нас звернулася молодь із пропозицією намалювати на північній стіні будинку культури якесь графіті і заразом замалювати написи. Ми із задоволенням підтримали їхню ініціативу. Спільно обговорили тематику малюнка. Наші починання підтримали Надія і Валентин Недзельські, які безкоштовно надали будівельні ліса й третину матеріалів для роботи. Ми закупили усю потрібну фарбу і з дозволу керівництва селищної ради та будинку культури розпочали роботу».
Упродовж 13 годин, які розтяглися на 2 дні, пліч-о-пліч старанно трудились дівчатка і дорослі, щоб вчасно завершити роботу. Небайдужі жителі селища Ірина Руденко, Світлана Кульчицька, Наталія Лісовець органі-зували митцям обід. Попри шалену втому від виснажливої праці, автори графіті залишились задоволені результатом. Дівчата зауважили: «Ми хочемо жити в красивому містечку і його розвивати».

Продовження читай на сторінках газети “Прапор”.

Поділитися

Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *