«Become a change – стань зміною» – життєве кредо Катерини Матвійчук

Вже давно постало питання виховання молоді, толерантної, такої, що поважає старших та вміє знаходити заняття за уподобанням. Вона є! Наша землячка Катерина Матвійчук – вісімнадцятирічна активна громадська діячка, яка хоче змінити наше селище і країну на краще, переконана в цьому і шукає однодумців.
активне громадське життя дівчини розпочалося в 14 років з посади старости групи в Будівельному коледжі Житомирського Національного Агроекологічного університету.
Будучи студенткою I курсу, Катерина стала головою студентської ради. Більшість студентів віддала свої голоси за неї, тому що всім сподобалась виборча програма, і, на здивування самої Каті, вона перемогла. На повторних виборах голови студради вже ніхто не сумнівався, що обирати потрібно Катерину Матвійчук. У Житомирі Катерина пішла навчатись у школу місцевого самоврядування, де не просто успішно навчалась, а й познайомилась із багатьма цікавими людьми, активними громадянами міста. Брала участь в організації майже всіх заходів, що проходили в місті. Це нелегка робота, проте Каті вона неймо-вірно подобалась.

Продовження читай на сторінках газети “Прапор”.

Поділитися

Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *