Змінюйте на краще світ навколо себе, тому що ви в ньому живете!

«Колись Чехов сказав дуже життєву річ: кожна дія, яку ми робимо зараз, вже в цей момент впливає на наше майбутнє.

Можна опустити руки, сказати: немає грошей, немає бажання… А можна засукати рукави і вже зараз починати плекати своє майбутнє!! » – висловився Кузьма Скрябін. Такого принципу дотримуються жителі Хорошева і Катеринівки, які самоорганізувалися й відремонтували та пофарбували дитячі майданчики біля своїх домівок.

Оновлений футбольний майданчик відтепер слугуватиме юним мешканцям будинку по вул. Героїв України не тільки для розваги, а й спортивного розвитку.
Микола Кравчук, який раніше проживав у цьому будинку, давно мріяв відновити майданчик для гри. Надихнувшись прикладом європейців по облаштуванню прибудинкових зон, адже він довгий час проживає у Чехії, зібрав команду однодумців, із якими втілив мрію.
– Я виріс у цьому будинку, тут пройшло моє дитинство та юність. У свій час цей спортивний майданчик «виробив у мене імунітет» від алкоголізму і наркоманії. Маю надію, що відновлена територія допоможе місцевій дітворі з користю проводити дозвілля. Завжди мріяв хоча б трохи привести до ладу майданчик, щоб і сьогоднішні хлопчаки, як і ми у дитинстві, грали у футбол, а не вешталися бозна-де. Це не тільки моя заслуга. Вдалося знайти декількох небайдужих мешканців, які допомагали мені практично на чистому ентузіазмі. Частина жителів виділила кошти на огорожу майданчика, і це радує, що є певна колективна відповідальність. Частина робіт уже зроблена, але попереду ще багато роботи. Найближчим часом цей майданчик стане гордістю двора будинку, – розповідає Микола Кравчук.

Продовження читай на сторінках газети “Прапор”.

 

Поділитися

Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *