Бронзові призери з баскетболу

П’ятнадцятого травня у Першотравенську Баранівського району пройшли фінальні змагання з баскетболу серед дівчат у залік Спортивних ігор школярів 2018-2019 навчального року. У вісімку кращих команд області потрапила і наша команда Хорошівської гімназії під керівництвом тренера-викладача дитячо-юнацької спортивної школи Володимира Бєлозерова. Дівчата, здобувши перемоги над командами з Ємільчинського та Радомишильського районів, залишилися за крок до фіналу. Але у вирішальній грі з різницею в п’ять очок спортсменки поступилися команді-суперниці з м. Житомир, яка зайняла ІІ місце. У боротьбі за третє місце спортсменки Хорошівської гімназії не залишили шансів дівчатам із Баранівського району, перемігши з рахунком 55 – 15. Цим результатом вони забезпечили собі бронзові нагороди Спортивних ігор школярів із баскетболу.
Вітаємо тренера та спортсменок із досягненням високих результатів у змаганнях із баскетболу. Бажаємо дівчатам так тримати і надалі!
Володимир Панченко.
На фото (зліва направо) Анна Осіпчук, Олександра Сидоренко, Володимир Бєлозеров, Анжела Білоцька, Анна Панченко, Вікторія Михаленко.

Поділитися

Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *