Запрошує новий спортмайданчик у Рижанах

Відкриття спортивного майданчика зі штучним покриттям на стадіоні Рижанської гімназії стало приємною і вагомою подією у житті місцевих жителів, а особливо для тих, хто активно займається спортом.
24 травня біля святково вбраного майданчика зібралися гімназисти та вчителі, спортсмени. Присутні радо зустріли почесних гостей та представників влади, які завітали на рижанську землю – голову обласної державної адміністрації Ігоря Гундича, депутата обласної ради Анатолія Подіка, голову Хорошівської районної державної адміністрації Галину Ширченко, селищного голову Володимира Столярчука, в.о. старости Лідію Вербило.
Ігор Гундич прийняв від удячних господарів коровай та привітав усіх із цією важливою подією у спортивному житті Рижанської громади:

– Зробили гарний спор-тивний майданчик, який буде служити в першу чергу всім дітлахам, що навчаються в цій гімназії, а також і дорослим, бо спорт – це здоровий спосіб життя, і він дає можливість в подальшому менше вкладати у медицину. Хочу всім побажати гарних змагань, майбутніх перемог. Я вірю в те, що на цьому майданчику виростуть майбутні чемпіони,- сказав він.
Галина Ширченко висловила велику вдячність усім, хто до-клав зусиль для будівництва майданчикаю.

Продовження читай на сторінках газети “Прапор”.

Поділитися

Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *