Свято хореографії в Іршанську

Не перебільшу, якщо скажу: хореографія є однією із мистецьких фішок селища гірників Іршанська. Дитячі танцювальні колективи є постійними учасниками свят та переможцями творчих оглядів, конкурсів і фестивалів. Щороку у Палаці культури та спорту «Титан» філії «Іршанський ГЗК» проходить звітний концерт майстрів танцю хореографічного відділу Іршанської школи мистецтв.

Того вечора найцікавіше було спостерігати за наймолодшими учасниками танцювальних колективів – хлопчиками та дівчатками, яким виповнилось лише 5-7 років. За словами директора школи мистецтв Тамари Злобіної, звітували колективи народного, бального та сучасного танців, до яких входить 293 юних танцюристів. Відзначимо, що 69 дітей дебютували на великій сцені. Мабуть, саме того дня ці малюки вперше в житті відчули себе особистостями. І побачили переповнену глядацьку залу, у якій із теплотою та тремтливістю спостерігали любі матуся і татусь, сестрички чи братики, а також бабусі, дідусі, численні родичі, сусіди, знайомі…

Видовищними та різноманітними були виступи усіх дитячих танцювальних колективів. Глядачі з теплотою, радістю та гучними оплесками вітали кожен вихід на сцену юних артистів. Із гарним настроєм і позитивними емоціями покидали іршанці концерт та дякували викладачам-хореографам школи мистецтв Олені Єрмаковій, Світлані Ковризі, Світлані Можаровській, Ірині Сахненко за їх копітку та складну працю.

«Сьогодні на сцені виступали двоє моїх діток: Ельвіра, якій 7 років, вона навчається у 1-А класі нашої гімназії, та Женя, якому 5 років, він ходить у дитячий садок. Звичайно, ми з чоловіком Мішею найбільше хвилювалися за синочка, бо він уперше виступав перед такою великою глядацькою аудиторією», – поділилась враженнями після концерту жителька Іршанська Валентина Хомюк. 

Олександр Голяченко.

фото автора.

Поділитися

Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *