Симор Гласенко: «Я реаліст в рожевих окулярах, що їде в надійному автомобілі з напівпорожнім баком»

У сучасній українській літературі твори Симора Гласенка є досить відомими. Справжнє ім’я письменника – Олександр Процюк. Він є уродженцем міста Андрушівка, та майже від самого народження і до 16 років проживав у селищі Хорошів. Хоча за фахом він юрист, але романом «Фабрика» зміг стрімко увірватися у світ літератури.

У 2015 році на XXІІ Міжнародному форумі видавців цей роман увійшов у ТОП-10 ро-манів. Детективні оповідання письменника надруковані у збірках короткої детективної прози «Це ж елементарно, сер!», «Без терміну давності», «Різдвяний детектив». Інші оповідання в різний час друкувалися у літературних журналах «Дніпро» («Дівчатам з АТО відмовляти не можна», «М’ясо, риба та любов», «ЮКІ»), у журналі «Золота пектораль» («Фастів»), в альманасі «Кременчук літературний» («Дід»). Симор Гласенко є автором роману «Нуар по-українськи» (2017 р.), презентація якого відбулася у 14 містах України: Львів, Київ, Житомир, Тернопіль, Чернівці, Івано-Франківськ, Ужгород, Дніпро, Херсон, Вінниця, Хмельницький, Рівне, Запоріжжя, Маріуполь.
Окрім письменництва, Олександр захоплюється музикою. Здебільшого працює у жанрі авторської (бардівської) пісні. Має велике коло поціновувачів своєї музичної творчості, а наприкінці 2018 року з виступами відвідав українських бійців на сході країни.

Продовження читай на сторінках газети “Прапор”.

 

Поділитися

Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *