Пам’яті митця

24 квітня минає 5 років від дня смерті вірного сина України, відомого поета, члена Національної спілки письменників України Валентина Вікторовича Миська.
«…поет Валентин Мисько у своїй творчості нікого не наслідує, ні на кого не схожий, це справжній поліський самоцвіт. Адже рідне Поліс-ся завжди було й залишається тим поетичним осердям, навколо якого він снує свої поетичні образи і думи…», – писав у передмові до поетичної збірки Валентина Миська «Політ над урвищем» його приятель і колега – видатний поет, журналіст, культурний і громадський діяч Валентин Болеславович Грабовський.
Валентин Мисько упродовж свого творчого життя видав 25 поетичних книжок (із них збірка «Дивна зустріч» містить оповідання, балади, бувальщини, етюди, поетичні твори).
За свою працю він був нагороджений Грамотою Національної спілки письменників України, Золотою медаллю української журналістики та удостоєний літературної премії імені Михайла Клименка.
Валентин Вікторович багато років працював у редакції нашої газети «Прапор». Був творчим працівником, редактором. З-під його пера вийшло багато яскравих нарисів про працьовитих людей рідного краю, художніх етюдів та поезій про неповторну поліську природу, любов до прадідівської вольниці, сердечний біль за майбутнє рідної України.

Продовження читай на сторінках газети “Прапор”.

Поділитися

Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *