Столітній ювілей Служби карного розшуку

15 квітня Україна відсвяткувала 100 років із дня заснування Служби карного розшуку в Україні. 1919 року було створено відділення судово-кримінального розшуку і закріплено його правову базу. Сторіччя потому своє професійне свято відзначали люди, які дають відсіч злочинному світу. Їхня головна зброя – розум, а ризик є частиною життя.
Цього дня з нагоди свята у Хорошівському відділенні поліції зібралися ветерани та діючі праці-вники карного розшуку.
– Сьогодні підрозділ налічує п’ять оперативних працівників. Я безмежно вдячний їм за ту клопітку роботу, яку вони виконують щодня. І хоча подекуди для простих громадян вона непомітна, проте вкрай важлива, – наголосив керівник Руслан Прищепа. – Хорошівське відділення поліції сьогодні посідає одне з високих місць за усіма показниками в області. Так зазначив начальник Головного управління поліції. Хоча я на посаді лише 9 місяців, але за цей невеликий проміжок часу ми змогли максимально покращити роботу в усіх напрямках. Зокрема, плідно працюємо над зниженням рівня злочинності. Якщо порівняти, то у цьому році розслідування і розкриття кримінальних злочинів, скоєних на території Хорошівського району, збільшилось на 35%, відповідний показник минулого року – 20%. За І квартал 2018 ро-ку питома вага встановлених осіб по кримінальних провадженнях становила 32%. На сьогодні вона складає 53%. Тобто, є позитивні зрушення. Але, на жаль, від нас не все залежить. Ми повинні тісно співпрацювати з об’єднаними громадами, із населенням, постійно працювати на випередження.
– Із нагоди столітнього ювілею карного розшуку та професійного свята зичу усім – і нині діючим працівникам, і ветеранам служби – усіх гараздів, невичерпної енергії, спокою і миру, – додав Руслан Прищепа.

Продовження читай на сторінках газети “Прапор”.

Поділитися

Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *