Шкільні психологи про свою роботу

Нині психологія як наука стала надзвичайно популярною. Нею цікавляться не тільки на науковому, а й на побутовому рівні.
За останнє сторіччя вона пройшла дуже стрімкий шлях розвитку. Офіційно її визнали як науку лише в 1879 році. Але і за цей час психологи всього світу змогли накопичити величезний багаж знань про суть людини, про її стани та почуття, про самопізнання та соціальні ролі.
Поява Всеукраїнського дня психолога,який відзначають 23 квітня, теж цілком виправдана, оскільки в Україні психологія є однією з ключових наук. Сьогодні психологи працюють не тільки в медустановах, а й у навчальних закладах, оскільки рішення психологічних проблем людини вважається базовим у процесі її особистісного становлення. Тому ми й вирішили поговорити зі шкільними психологами, щоб пересвідчитись у важливості їхньої роботи.

Дуже цікавою була наша бесіда із Ольгою Володимирівною Котюк. Людина, котра шукала себе і, певно,таки знайшла. Має три вищих освіти: кваліфікацію «Юрист» здобула в Харківському національному університеті, а професію соціального педагога та практичного психолога – у Житомирському державному університеті ім. І. Франка. Має майже 10 років стажу роботи психологом та соціальним педагогом. Не стоїть на місці, постійно навчається новому, проходить курси, відвідує тренінги та використовує здобуті знання на практиці. Зараз Ольга Володимирівна працює в Дашинській філії Хорошівської гімназії та в Будо-Рижанській загальноосвітній школі. У розмові про науку психологію та для чого вона потрібна Ольга Котюк зауважила, що рівень психологічної культури населення в цілому зріс, але підняла важливу тему міфів, які нам нав’язують. Вона окреслила найбільш відомі.

Продовження читай на сторінках газети “Прапор”.

Поділитися

Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *