Як обирали Президента України у Хорошівському районі

Сонячного недільного ранку 31 березня кожен виборець планував свій день із урахуванням того, що треба відвідати виборчу дільницю й виконати обов’язок свідомого громадянина – проголосувати за одного з кандидатів у Президенти України.
Хтось пішов спочатку на службу до церкви, а потім на дільницю. Дехто поспішив на недільний ринок, а тоді вже, підкріпившись смачним сніданком, подався голосувати. А ті, хто дуже відповідальний, у першу чергу пішли ще зранку виконати свій громадянський обов’язок.
Наша редакційна група упродовж дня виборів побувала на багатьох дільницях району. Скрізь панувала спокійна, розмірена обстановка. Члени виборчих комісій, численні спостерігачі, працівники поліції виконували свою роботу, а виборці голосували.
На багатьох дільницях, як, наприклад, у Сколобові, вітали тих, хто голосував уперше, або тих, у кого саме 31 березня день народження. Це вносило позитив у серйозний процес волевиявлення громадян.
Були присутні в районі представники центральних каналів телебачення та інших ЗМІ, а також різних організацій, що проводили соціологічні опитування.
За нашими спостереженнями та за інформацією начальника сектору превенції Хорошівського відділення поліції Олександра Кальватинського, на території нашого району не зареєстровано жодного порушення упродовж дня виборів, хоча на Житомирщині їх зафіксовано близько сімдесяти.
У Хорошівському районі на усі 40 виборчих дільниць з’явилося 61,7% виборців. За результатами опрацьованих протоколів дільничних виборчих комісій на першому місці Володимир Зеленський із результатом 24,65%, на другому – Петро Порошенко – 18,5%; далі – Олег Ляшко – 14,3%, Юлія Тимошенко – 12,6%, Ігор Смешко – 8,25%, Юрій Бойко – 7,4%, Анатолій Гриценко – 6,35%. Нагадуємо, що 21 квітня відбудеться ІІ тур виборів Президента України. Не забудьте при-йти та обрати свого кандидата. Просимо усіх поставитися до цієї місії дуже відповідально, адже ми обираємо майбутнє України.
Світлана Федоренко.
Фото Любові Дем’янчук.

 

Поділитися

Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *