Змагання з шашок

16 березня з нагоди 22-ї річниці заснування фізкультурно-спортивного клубу «Спартак» пройшли змагання з шашок.
Цього разу несподіванок не було. Призери не програвали жодного поєдинку, точилася запекла боротьба за чемпіонський титул.
Валерій Стрельцов, який набрав у свій актив 17,5 очок, святкував перемогу. Олександр Костецький, відставши на одне очко, посів друге місце. Віктор Мінялук став бронзовим призером, відста-вши від переможця лише на півтора очка. Четвертим був Микола Кутчак, а ось багаторазовий призер Василь Горнович цього разу у турнірній таблиці був п’ятим.
Призери отримали грамоти, медалі, статуетки та подарунки.
Першість скінчилася, проте лишилися бажаючі пограти у шашки, адже на змагання завітав Анатолій Сапожник, який у минулому був багаторазовим чемпіоном району та Житомирської області із шашок. Він зіграв із призерами дружні поєдинки. Щоразу А. Сапожник зводив партію на нічийний результат.
Бажаємо усім учасникам змагань міцного здоров’я, домашнього затишку і миру в Україні.