Спільно відродимо ліс

Усім нам не раз доводилося побувати в лісі, відчувати аромат столітніх сосен, дубів. Ліс не тільки дає життя, а й пише його історію. Треба тільки вміти вслухатись у своєрідну симфонію шуму дерев, і вона багато про що розповість.
Традиційно з настанням весни на території Володарськ-Волинського лісництва розпочалась лісокультурна кампанія, ініційована керівником ДП «Пулинський лісгосп АПК» Петром Курильчуком. Петро Миколайович багато років працює у лісовій галузі і багато робить для збереження і відродження поліських лісів.
За словами Петра Курильчука, головною метою даної кампанії є виховання у підростаючого покоління шанобливого ставлення до природи, забезпечення зацікавленості у збереженні лісових насаджень, дотримання правил поведінки в лісі, роз’яснення широким колам громадськості про необхідність створення лісових насаджень, ознайомлення та надання можливості учнівській молоді, представникам громадськості взяти участь у створенні лісів, підвищити довіру до діяльності лісового господарства.
Погодні умови березня наразі є сприятливими і дозволяють реалізувати всі плани по створенню нових лісів. Тому роботи з лісовідновлення працівники лісництва змогли розпочати вчасно.
19 березня, напередодні Міжнародного дня лісу або Всесвітнього дня захисту лісів, яке відзначається 21 березня, в обході № 9 майстра лісу Юрія Подіка (урочище Ліски) учні Зубринської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, мешканці сіл Вишняківка, Зубринка, Ліски, Хорошева активно долучились до посадки лісових культур. Вони гуртом упродовж кількох годин висаджували сіянці ялини європейської та берези звичайної на загальній площі 5 га старим перевіреним способом – вручну під меч Колесова.

Продовження читай на сторінках газети “Прапор”.

Поділитися

Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *