Перемоги юних музикантів

Нещодавно у м. Новоград-Волинський проходив Всеукраїнський фестиваль-конкурс «Сузір’я Звягеля». Участь у ньому взяли й учні Хорошівської музичної школи (директор Жанна Бенедюк). Цьогорічна поїздка дітей на конкурс була дуже вдалою та плідною. У середній віковій категорії в номінації «Інструментальний жанр» найвищу нагороду фестивалю – Гран-Прі – виборов фортепіанний дует Нікіти Райковського та Алли Могилянець (викладач Віта Глущенко).
Плідним був і виступ учнів духового відділу з класу викладача Валерія Устимовича. Владислав Недзельський(саксофон), Даніїл Недзельський (саксофон), Акім Бальцер (труба), Леонардо Подік (кларнет) у молодшій віковій категорії вибороли перші місця. Концертмейстром для юних музикантів на конкурсі була Галина Іщук.
Днями також проходив обласний конкурс виконавців на духових та ударних інструментах у Житомирському музичному училищі ім. В.С. Косенка. Три учні Валерія Устимовича представляли нашу музичну школу: Акім Бальцер (труба) отримав грамоту учасника, Даніїл Недзельський (саксофон) виборов ІІІ місце, Ярослав Водолазов – також ІІІ місце.

Продовження читай на сторінках газети “Прапор”.

Поділитися

Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *