Династія рукодільниць

Однієї гарної весняної днини я завітав до Іршанського центру естетичного виховання дітей познайомитись із їхніми роботами. Мене, як і завжди, гостинно зустріла директор Центру Лідія Шульга. Із розмови з нею довідався про сім’ю Анжели Вікторівни Гордєєвої, де майже кожен член родини є народним умільцем. Вирішив неодмінно познайомитися з такою творчою людиною та її сім’єю.
А.В. Гордєєва працює в Іршанській лікарні фельдшером-лаборантом. Усміхнена, миловидна, доброзичлива, скромна і милосердна жінка. У її робочому кабінеті на столі і на підвіконні розмістилось чимало робіт, сплетених із різнокольорової паперової лози (це папір, що скручується в тоненькі трубочки).
Ми багато говорили. Анжела Вікторівна розповіла про тата Віктора Михайловича та маму Галину Олексіївну. Її батькам жилося тяжко. Вимушені були працювати за кордоном. Довго тужило молоде подружжя за своїм рідним Поліссям. Та пізніше мрія збулась – вони оселились у селищі Іршанськ. Тато влаштувався на комбінат токарем. Мама успадкувала рукодільницьку справу від своєї мами Софії Павлівни, яка тривалий час працювала швачкою і гарно вишивала. Галина Олексіївна працювала в Іршанській аптеці аж до виходу на пенсію. Увесь вільний час вона приділяла вишивці, навчала цьому і донечку.

Продовження читай на сторінках газети “Прапор”.

Поділитися

Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *