«А жінка, як весна, цвітом багата: на ніжність, добро, материнство і ласку…»

Жінка… Найзагадковіше творіння Всевишнього. У будь-якому суспільстві у жінки є право на щастя. А говорячи про роль жінки в суспільстві, варто враховувати, що саме від неї залежить фізичне і моральне здоров’я дітей, а значить, майбутнє нації. А ще сучасна жінка реалізовує себе у професії, яку любить, в громадському житті.
Сьогоднішня розповідь про нашу землячку Катерину Василівну Стецюк (Балинську). Народилася вона у Володарськ- Волинському. Змалку батьки привчали її бути не байдужою, співчутливою до проблем інших. А ще вчили працювати, досягати поставленої мети.
Коли дівчинці було 10 років, тяжко за-хворіла мама. Частину домашньої роботи Катя взяла на себе. У школі навчалась на відмінно, була дуже старанною. Брати, старші за неї, вчились у медичному інституті. Катя теж із дитинства мріяла стати лікарем. Закінчивши школу №2, вступила до Вінницького медичного інституту. А влітку цього ж року помирає мама. Непросто було дівчині пережити горе, але потрібно було триматись, здобувати професію. Допомагали брати, які на той час уже працювали лікарями.
Будучи студенткою, Катерина робила усе, щоб здобути якомога більше знань.

Продовження читай на сторінках газети “Прапор”.

Поділитися

Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *