Українська – це модно! Українська – це круто! Єдиній і рідній мові – бути!

До відзначення Міжнародного Дня рідної мови (21 лютого) долучилася вся родина Хорошівського НВК №1. Протягом дня всі бажаючі мали можливість поспівати українських пісень у караоке «Співай наше». Учитель української мови та літератури Г.М. Кулаківська та шкільний бібліотекар Ж.І. Лісовець провели цікаву пізнавальну мовознавчу вікторину «Вертайсь, рідна мово, у серце народу, у душу Вкраїни…» для учнів 8-11 класів.
О.М. Бурмака, вчитель української мови та літератури, організувала для учнів 5-6 класів цікаву та захоплюючу квест-гру «Подорож до країни чарівних слів». Перемогу вибороли учні 5-А та 6-Б класів.
Весело проводили час під час мовознавчої гри «Рідна мова у віршах і загадках» учні 2-А та 3-А класів, яку для них підготували Л.З. Ваховська та працівники Хорошівської бібліотеки для дітей.
Звільняли рідну мову від русизмів учні 1-4 та 7-10 класів у квест-грі «Українська – це модно! Українська – це круто! Єдиній і рідній мові – бути!», яку для них організували К.Д. Молодиченко, Н.М. Сівченко-Конончук, Т.А. Сокирко разом із одинадцятикласниками.
За підсумками пройдених квестів команди отримали призи. Книги відомих українських письменників подарував дітям Віталій Журавський.
Вивчайте рідну мову, любіть та шануйте її, бережіть та передавайте її з покоління в покоління, спілкуйтесь рідною мовою. Пам’ятайте: скільки житиме мова – стільки житиме нація.
Катерина Молодиченко,
заступник директора з виховної роботи.

Поділитися

Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *