Футбольні новини Іршанська

Двадцять другого лютого в обласному центрі відбулися фінальні ігри Житомирської територіальної організації Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства «Колос» з футзалу під девізом «Хто ти, майбутній олімпієць?».
Хорошівський район представляла команда «Іршанськ» (хлопці вікової категорії 2006-2007 р.н.), які вибороли перемогу у зональних змаганнях 12 лютого.
У півфіналі юні футболісти упевнено обіграли команду Ружинської ОТГ із рахунком 1:0. А у фіналі команда дитячо-юнацької спортивної школи «Іршанськ» блискавично перемогла команду Романівської ОТГ із рахунком 3:0. Тепер наші спортсмени, здобувши титул чемпіона Житомирської області, проходять у зональні змагання України. Тож вітаємо тренерів Віктора Панченка, Юрія Карповича та юних футболістів зі здобутою перемогою і бажаємо успіхів на всеукраїнських змаганнях.

Двадцять четвертого лютого в спортивному комплексі філії «Іршанський гірничо-збагачувальний комбінат» пройшли фінальні ігри відкритої першості Іршанської ОТГ із футзалу, в якій змагались 7 команд нашого району, а саме: «Ветеран» (смт Ір-шанськ), футбольний клуб «Оріон» (смт Нова Борова), «Оранта» (с. Кропивня), футбольний клуб «Хорошів» (смт Хорошів), «Дружба» (с. Рижани), футбольний клуб «Ір-шанськ» (смт Іршанськ), «Редбул» (смт Нова Борова). Вітаємо переможців та призерів. І місце здобув футбольний клуб «Орі-он», ІІ – «Редбул», ІІІ – «Ветеран».