Знай! Умій! Дій !

У Хорошеві 7 лютого в рамках інформаційної кампанії з протидії гендерно-зумовленому насильству відбувся інтерактивний захід для підлітків «Знай! Умій! Дій!» із проблем запобігання домашньому насильству. Учасниками заходу стали старшокласники Хорошівського навчально-виховного комплексу №1.
Захід проведено в рамках проекту Житомирської обласної Асоціації фахівців соціальної сфери «Через єднання до подолання гендерно-зумовленого насильства» за підтримки Інноваційного Фонду з питань взаємодії поліції з громадою на засадах партнерства (CPIF) Проекту підтримки підготовки полі-цейських (PTAP), що реалізовується в Україні компанією «Агрітім Канада Консалтинг Лтд» за фінансової підтримки уряду Канади.
#PTAP #PTAPcommunitypolising
Інтерактивний захід «Знай! Умій! Дій!» відбувся за ініціативи та організаційної підтримки Благодійної громадської жіночої організації «Нитка Аріадни», за активної участі відділу сім’ї, молоді, спорту та соціального захисту населення Хорошівської селищної ради, Хорошівського відділення поліції, Хорошівсько-го НВК №1, будинку культури, редакції місцевої газети «Прапор».

Метою заходу було активізувати знання старшокласників з теми «домашнє насильство», доповнити їх, надати інформацію щодо законодавчої бази стосовно профілактики та протидії гендерно-зумовленому насильству, виробити основні уміння з безпечної поведі-нки у випадках домашнього насильства, а також надати контакти установ, служб, громадських організацій, які можуть допомогти у випадку домашнього насильства.
Модератором заходу виступила голова БГЖО «Нитка Аріадни» Галина Мінялук.
З інформацією про законодавчу базу стосовно попередження та протидії домашньому і гендерно-зумовленому насильству виступив начальник відділу превенції Хорошівського відділення поліції Олександр Кальватинський. Він детально зупинився на новаціях у цій галузі права, навів приклади із досвіду роботи відділення поліції щодо фактів домашнього насильства та фахового реагування на його прояви.
Заступник начальника відділу сім’ї, дітей, молоді, спорту та соціального захисту населення Хорошівської селищної ради Ольга Кучер підготувала змістовні й корисні роздаткові матеріали для старшокласників із теми заходу, які містили коротку інформацію про види домашнього насильства, правила безпечної поведінки у випадку домашнього насильства, необхідні контакти.
Упродовж заняття підлітки переглядали соціальні реклами щодо протидії домашньому насильству та активно їх обговорювали.
Старшокласники працювали у парах, у групах над вирішенням завдань, а потім свої напрацювання представляли одноліткам та відповідали на їх запитання або дискутували з тими, хто бачив альтернативні шляхи розв’язання тієї чи іншої проблеми. Підлітки жваво обговорювали запропоновані ситуації й спільно шукали способи, форми та шляхи правового й безпечного розв’язання сімейних конфліктів, які містили прояви гендерно-зумовленого насильства.
Організатори заходу висловлюють вдячність за плідну співпрацю дирекції Хорошівського НВК №1 та Хорошівському будинку культури за створення належних умов для проведення заходу.
Світлана Федоренко.

Поділитися

Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *