Яку воду ми вживаємо?

У редакцію газети «Прапор» минулого тижня звернулася жінка, яка проживає у багатоповерхівці по вулиці Променистій у Хорошеві. Вона принесла ємність, наповнену яскраво-блакитною рідиною, що мала різкий запах побутової хімії. Жінка повідомила, що ця вода текла із її крану. І таке трапляється уже не вперше. Вона сказала, що попередньо зверталася до ЖКГ, проте там їй пояснили, що вини комунального господарства у цьому немає.
Редакція газети не могла залишити такий факт поза увагою і, звичайно ж, звернулася до житлово-комунального підприємства за роз’ясненнями.
Головний інженер ЖКГ Сергій Павлович Мартинюк повідомив, що на усі звернення громадян вони завжди реагують та не лишають їх нерозглянутими. У першу чергу він завірив, що перед подачею води до населення вона ретельно перевіряється. Проводяться усі необхідні аналізи та перевірки. Отже, за словами ке-рівника, у труби вода подається чистою. Звичайно ж, не завжди ми отримуємо її чистою із кранів, адже, особливо після відключення через порив чи з іншої причини, вода може бути жовтого чи навіть рудого кольору. Стосовно цього явища нам пояснили: «По-перше, вода, що подається населенню Хорошева із свердловини, уже має завищений вміст заліза. Незважаючи на те, що ми пропускаємо її через фільтри і майже в 100 разів зменшуємо місткість заліза, все ж воно відкладається на стінках водопровідних труб. Та й труби уже старі, їхні стінки часом розкришуються, і утворюється так званий бруд чи накип. Після вмикання води за тривалої її відсутності з кранів споживачів може текти трохи брудна вода. Звичайно, така вода теж не є корисною для вживання, проте не несе великої загрози. Якщо спустити руду воду, то пізніше з’являється чиста», – пояснили нам заступник голови селищної ради Василь Іванович Зіник та Сергій Павлович Мартинюк.

Продовження читай на сторінках газети “Прапор”.

Поділитися

Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *