У кожній людині є сонце. Тільки дайте йому світитися (Сократ)

Життя людини досить складне і непередбачуване. Кожен із нас – особистість, яка має власні погляди на життя та принципи. Усі люди наділені певним талантом, головне – знайти і розвинути його.
У мальовничому селищі Іршанськ проживає чудова дівчинка Анастасія Абрамова. Навчається вона в 9 класі Іршанського навчально-виховного комплексу. Вчиться добре, має оцінки переважно високого рівня. Активна, цілеспрямована, ерудована, всебічно розвинена особистість.

 

Спілкуватися з Настею дуже легко й приємно, вона випромінює світло й добро, творча й обдарована.
Любов до прекрасного успалкувала дівчинка від мами Оксани Валеріівни, яка працює вчителем малювання в Іршанському НВК та керівником гуртків Іршанського Центру естетичного виховання. Під її керівництвом Настя оволоділа техніками декупаж, квілінг, паперо-пластика, джгутова філігрань, аплікація, бісероплеті-ння, оригамі, малювання. Працює з різноманітними матеріалами. Створює прикраси з епоксидної смоли та чудові квіти з гофропаперу та фоамірану.
Дівчина неодноразово була переможцем обласних виставок-конкурсів «Декоративний розмай», «Зимова казка» , «Нове життя старим речам». У 2018 році стала абсолютним переможцем 13 обласного конкурсу «Паперовий світ» у номінації « Штучні квіти» та переможцем (І місце) у конкурсі «Зимова казка» в номінації «Різдвяні вінки».

Продовження читай на сторінках газети “Прапор”.

Поділитися

Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *