Золотий ювілей футбольної команди

29 грудня майже вся Рижанська громада святкувала 50-річчя заснування футбольної команди «Дружба», яка ще колись мала назву «Сокіл», а її основу складали гравці – працівники сільгоспартілі «Дружба» (с. Знам’янка).
1968 рік став історичним для молодої футбольної команди, адже у фіналі розіграшу районного кубка серед спортивного товариства (СТ) «Колгоспник» (у той час так називався теперішній ВФСТ«Колос») молоді 17-18- річні хлопці здобули першу перемогу над командою колгоспу «Шлях Леніна» (с. Топорище) з рахунком 2:1 і стали володарями районного Кубку СТ «Колгоспник».
У той час за команду грали брати Сіваченки – Олександр, Володимир, Микола, Віктор, брати Онищуки – Сергій і Юрій, Василь Сидоренко, Віктор Лиман, Володимир Струков, Петро Сидоренко, брати Красінські – Петро, Микола та Леонід, Володимир Самойленко, Сергій Ковальчук, Володимир Данильчук, Володимир Сидоренко, Олег Батюк, Валерій Костриця, Петро Остапчук, Тарас Самойленко та інші.
Ініціатором святкування став колишній гравець рижанської команди Іван Опанасюк. Його самовіддача й служіння футболу та загалом спорту є прикладом для наслідування, він особисто докладає багато зусиль, щоб футбол у Рижанах процвітав. Іван Миколайович завжди присутній на кожному матчі за участі своєї молодої перспективної команди. Зичимо здоров’я і натхнення йому у цій нелегкій справі.
Усі ветерани футболу та й спорту загалом відгукнулися на цікаву пропозицію Івана Опанасюка: кожен відшукував і приносив старі фото, грамоти, вирізки із районної газети «Прапор» і таким чином спільно оформили стіннівку. А поряд розмістили кубки, вази, статуетки, якими неодноразово нагороджувалася команда.
На спортивне свято також були запрошені молоді гравці «Дружби», яка минулого року додала у свій актив кубки обласного і районного рівня. Так тримати, хлопці!

Продовження читай на сторінках газети «Прапор».

Поділитися

Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *