Фестиваль колядок

У неділю, 13 січня, на Маланку, у Рижанах з ініціативи відділу культури та будинку культури Хорошівської ОТГ відбувся традиційний Фестиваль колядок.
Як завжди, в.о. старости Рижанської громади Лідія Вербило та працівники культури зустрічали усіх дуже тепло і щедро: відкритий сценічний майданчик у центрі села був святково прибраний, сяяла ялинка. На вогні кипіла смачна юшка, парував куліш, пахуча картопля з грибами. І артисти, і глядачі могли насолодитися майстерністю неперевершеного кухаря Юрія Шевчука й зігрітися в мороз гарячими стравами.
А взяти участь у фестивалі прибули дев’ять колективів – Рижанського сільського клубу і Рижанської гімназії, Поромівського сільського будинку культури, Дашинського сільського клубу, Краївщинського сільського клубу, Зубринського сільського будинку культури, Дворищенського сільського будинку культури, Знам’янського сільського клубу. А також приїхали дорогі гості – колектив колядників-щедрувальників із Ягодинського старостинського округу Новоборівської об’-єднаної територіальної громади.
Виступи аматорських колективів принесли багато радості й насолоди глядачам, які часто співали разом із артистами. 

*****

10 січня у Новоборівському будинку культури проходив Фестиваль колядок та щедрівок «Іде Різдво з колядою». З колядками та щедрівками завітали творчі колективи закладів культури, осві-ти та релігійних конфесій громади. Вони щедрували і колядували, доповнювали виступи запальними танцями, грою на духових інструментах. 
Здивували глядачів феєричним виступом ансамбль учнів Новоборівської музичної школи «Сім гномів» під керівництвом Юрія Макарця , які виконали твір Миколи Леонтовича «Щедрик», та сольний виступ Юрія Грабчака. 

*****

11 січня у Палаці культури і спорту «Титан» Філії «Іршанський гірничо-збагачувальний комбінат» ПАТ «Об’єднана гірничо-хімічна компанія» відбувся святковий концерт до Різдва Христового «Україна колядує». Творчі колективи Іршанської школи мистецтв, а саме: хореографічний колектив «Верес» (керівники Світлана Можаровська, Ірина Сахненко, Олена Єрмакова), вокальний ансамбль викладачів школи, дует баяністів у складі Таміли Беляк та Галини Янко, солісти: Юлія Сидоренко – педагог Добринського НВК, Марія Кайдалова – учениця Іршанського НВК, Сергій Богданов та Володимир Кайдалов, ведучий Сергій Анічкін підготували мистецьке дійство, яке зачарувало усіх глядачів.

 

Продовження читай на сторінках газети.

Поділитися

Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *