Сучасний освітній простір опорних навчальних закладів

Особливістю Нової української школи є організація такого освітнього середовища, що сприятиме розвитку творчої особливості дитини.Закон України «Про освіту» визначає, що «метою повної загальної середньої освіти є різнобічний розвиток, виховання і соціологізація особистості, яка усвідомлює себе громадянином України, здатна до самовдосконалення і навчання впродовж життя, готова до свідомого життєвого вибору, до самореалізації, трудової діяльності та громадянської активності».
У Новій українській школі зростає частка проектної, командної, групової діяльності у освітньому процесі. Відповідно мають урізноманітнитися варіанти організації осві-тнього простору: широке використання мультимедійних засобів навчання, оновлення навчального обладнання, меблів, креативний зовнішній та внутрішній дизайн, комфорт та енергоефективність.
Саме на створення нового освітнього середовища і спрямована співпраця селищної ради, районної державної адміністрації, трудових колективів та дирекції опорних навчальних закладів.
Так, у Хорошівській гімназії протягом 2018 року виготовлено проектно-кошторисну документацію на «Капітальний ремонт Хорошівської гімназії в рамках Концепії «Нової української школи» за адресою: вул. Гвардійців Кантемирівців, 4 в смт Хорошів Житомирської області». Вартість проектно-кошторисної документації становить 821790 грн, загальна кошторисна вартість робіт – 38 млн 392 тис. 511 грн. Проведення ремонтних робіт планується протягом 2019-2020 років.

Продовження читай на сторінках газети “Прапор”.

Поділитися

Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *