Про підсумки впровадження реформи децентралізації та перспективний план розвитку району

17 грудня в малому залі Хорошівського будинку культури відбувся важливий захід – Рада регіонального розвитку. Такий же захід обласного масштабу 4 грудня проведено в Житомирі, де було визначено перспективні напрямки розвитку регіону на найближчі роки. Про це ми повідомляли в газеті «Прапор» №50 від 14 грудня.
Голова Житомирської обласної державної адміністрації Ігор Гундич дав доручення керівникам районів, головам ОТГ разом із громадами скласти перспективний план розвитку для того, щоб керівники області та держави могли долучитися до цих проектів, надати співфінансування через Державний Фонд регіонального розвитку, через субвенцію на інфраструктуру.
У Хорошеві в роботі Ради регіонального розвитку узяли участь заступник голови Житомирської обласної державної адміністрації Роман Щебетов, голова районної ради Андрій Ющенко, голови селищних рад ОТГ – Володимир Столярчук, Анатолій Рак, Григорій Рудюк, депутат обласної ради Анатолій Подік, сільські голови Тамара Яремчук, Ліна Зубрицька, заступники голів та керівники структурних підрозділів райдержадміністрації та ради, жителі району.
Вела Раду регіонального розвитку та була основним доповідачем голова райдержадміністрації Галина Ширченко.

Продовження читай на сторінках газети “Прапор”.

Поділитися

Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *