Новини з Рижанської гімназії

Указом Президента України від 13 листопада 2014 року в Україні установлено День Гідності та Свободи, який відзначається щорічно 21 листопада.
Учні нашої гімназії приєдналися до відзначення цієї знаменної дати. Вчитель історії А. М. Сидоренко підготувала та провела тематичний відкритий урок «21 листопада – Революція Гідності», під час якого гімназисти переглянули відео-матеріали з історії Майданів та поринули в атмосферу подій 2004 та 2013-2014 ро-ків, класна кімната переповнилася духом патріотизму, адже серця дітей билися в унісон, кожен переживав дану подію, ніби сам.
У листопаді 2018 року Україна відзначає вісімдесят п’яту річницю національної трагедії – голодомору.
До Дня пам’яті жертв голодомору 26 листопада в нашій гімназії проведено лінійку-реквієм «Запали свічу пам’яті». Скорботні урочистості розпочалися словами ведучих та гімназистів. Під час заходу учні переглянули відеоматеріали, на яких наочно побачили жахіття голодомору. Учасники лінійки запалили свічки пам’яті та пом’янули хвилиною мовчання замучених, забутих, омертвлених нелюдами немовлят, дітей та їх батьків. Бібліотекарем гімназії О.М. Се-дляр було оформлено книжкову виставку, яка також допомогла здійснити мандрівку «чорними сторінками» минулого нашої країни.

Продовження читай на сторінках газети “Прапор”

 

 

Поділитися

Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *