Дворищам – 430

Коли приходить день Кузьми й Дем’яна – у Дворищах храмове свято. А ще – День села. Ось і в цьому році дворищани його відсвяткували на славу.
У будинку культури перед концертом силами працівників сільської ради був організований фуршет із зігріваючими напоями та закусками. Зокрема, най-більше до смаку гостям свята прийшлася рибна юшка, приготована за секретним рецептом Анатолія Левківського. Організатори заходу у фойє будинку культури представили фотовиставку «Про що розповідають старі фотографії» та альбоми «Друковане слово про Дворище». Окрім цього, ще була виставка неповторних робіт рукодільниць-сучасниць – вишиті бісером та нитками картини, ікони, рушники, серветки.

Святковий концерт розпочався з вітальних слів в. о. старости Віталія Пантуса. За дорученням голови Хорошівської селищної ради виступила Лариса Головач. Затим вони вручили подарунки школі, дитячому садочку, амбулаторії, будинку культури.
Свою творчість дворищанам та гостям свята дарували місцеві артисти – танцювальний колектив «По-ліський віночок», дитячий вокальний колектив «Зорепад», вихованці дитячого садочка «Сонечко», учні 1 класу, фольклорний колектив «Любисток». Концерт пройшов у приємній, душевній атмосфері, за що усі були дуже вдячні директору Наталії Сапожник. Бо попри досить прохолодну погоду та неопалюваний будинок культури – на душі у людей було тепло від творчих виступів артистів. Глядачі довго не хотіли відпускати їх зі сцени.
Користуючись нагодою, хочу подякувати всім учасникам свята і подарувати всім селянам свій вірш, який уперше прозвучав зі сцени на святі.
О, ти моє благословеннеє село,
Скільки століть живеш під небом синім.
Ти будеш довго пам’ятати, що було,
Й завжди прощатимеш усім, хто в чомусь винен.
Ти пам’ятатимеш, хто народивсь і як він жив,
І слід який він залишив на цій землі єдиній.
Хто як кохав і що любив,
Які відносини були в сільських родинах.
Часи мінялися, але село жило.
Була й післявоєнна відбудова.
А голодовками скільки людей змело…
Та піднімалося село, відроджувалось знову.
І ось сьогодні, в цей святковий день,
Ми щиро всіх наших селян вітаєм.
Святкових вам співаємо пісень,
В здоров’ї проживать бажаєм.
Ще просим в Бога – хай пошле любов,
Здоров’я й мудрості усім родинам.
Щоб ви були щасливі знов і знов
Під мирним небом України.
Євгенія Пантус.

Поділитися

Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *