Спорт єднає усіх

29 листопада спортивна зала Хорошівської гімназії зібрала працівників органів місцевого самоврядування, депутатів сільських, селищних та районної рад. Адже на базі гімназії та Хорошівської ДЮСШ проходила третя районна спартакіада серед збірних команд районної, селищних та сільських рад, присвячена Дню місцевого самоврядування. Захід проходив під гаслом «Спорт об’єднує всіх в одну команду!».
Урочиста частина розпочалася з виступу вихованців відділу спортивної аеробіки Хорошівської дитячо-юнацької спортивної школи (тренери Наталія Козаченко та Марія Прут). А далі ведучі Анастасія Чуян і Марина Сівінська привітали усіх присутніх зі святом спорту та гарними словами додали наснаги. Із вітальним словом виступив головний суддя змагань, голова районної ради Андрій Ющенко. Він повідомив про спортивні здобутки 2017-2018 років та за-значив, що спектр видів змагань у цьому році збільшився до шести. До вже традиційних видів: шахи, шашки, дартс, гирьовий спорт, настільний теніс – додано ще кульову стрільбу серед жінок і чоловіків.
Слово для привітання було надано також голові Хорошівської районної державної адміністрації Галині Ширченко та заступнику селищного голови Хорошівської селищної ради Василю Зінику.

Продовження читай на сторінках газети “Прапор”.

Поділитися

Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *