Талант і скромність поєднались в ній

Кажуть, при народженні Господь кожній людині дає талант, який вона або розвиває і примножує, або втрачає. Здібності, нахили, уподобання виявляються в дитинстві і, з часом, стають професією, хобі чи сенсом життя.
Кожен із нас, певно, знає хоча б одну обдаровану дитину. І, певна річ, хочеться, щоб талант її зростав разом із нею та був реалізований у житті.
У Хорошеві уже 15 років живе Анна Максимів. На перший погляд, абсолютно нічим не примітна дівчина – спокійна, врівноважена, така, що не любить шумних компаній і со-ціальних мереж. Навчається у Хорошівському НВК «ДНЗ-ЗНЗ» №1 у 10-му класі. Родина у дівчинки невелика: мама Олена працює бібліотекарем, тато Роман – фотограф.
Кожен, хто знайомиться ближче з Анютою, і, головне, кого вона пускає у свій світ, – розуміє, що познайомився не із звичайною дитиною, а дійсно з талановитою й обдарованою.
Найпершим захопленням дівчинки було читання. А читати Аня навчилася ще в 4 роки. Книга – то найкращий друг, його доглядає, обгортає, береже. Далі – пластилін, бісер, шиття, квілінг, вироби з паперу, пластику та ін. Звичайно ж, все це підкріплюється гарним навчанням у школі.

Продовження читай на сторінках газети “Прапор”.

 

Поділитися

Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *