Підприємницький інтенсив «Від ідеї до успіху» для жінок Житомирщини

1-2 листопада близько 40 жінок із громад Житомирщини взяли участь у  підприємницькому інтенсивні «Від ідеї до успіху», який відбувся в Житомирі.

В рамках грантової програми від Житомирської ОДА членкині громадської організації «Скриня корисних справ» зібрали жінок, щоб у форматі неформального навчання та зустрічей, що надихають, продемонструвати жінкам переваги та можливості малого підприємництва.

Підприємницький інтенсив з розвитку малого бізнесу жінками в ОТГ зібрав тих жінок, які тільки розмірковують про початок бізнес-кар’єри. Думки про власні біснес-проекти вони підсилювали та аргументували       разом із експертками та успішними підприємницями регіону та м. Києва з метою формування нових підприємницьких ініціатив та налагодження подальшої співпраці.

Отриману на інтенсиві теорію учасниці зможуть застосувати на практиці, щоб навчитися шукати шляхи для розв’язання актуальних проблем запланованого бізнесу або ж того, що вже існує.

Підприємницький інтенсив надав жінкам не тільки знання, а й можливість долучитися до неформального кола однодумиць, щоб разом шукати найефективніші шляхи розвитку власного бізнесу на Житомирщині.

«Наш проект – це шанс знайти сміливість розпочати власну справу, реалізувати мрію або просто розвивати улюблену справу в межах громади. Всі наші спікерки впродовж двох днів не просто подавали матеріал, а ділилися власними історіями. Сподіваємося, що це дійсно допоможе нашим неймовірним учасницям якісніше та ефективніше вирішувати економічні проблеми», – зазначила Оксана Давиденко, голова ГО «Скриня корисних справ».

Окрім навичок та компетенцій, отриманих під час інтенсивну, всі учасниці заходу стали власницями тематичної методички з питань організації бізнес-діяльності,

У дружньому колі жінки обговорили теми гендерної сегрегації на ринку праці, економічного насильства та інші гендерно зумовлені чинники, які стають на шляху активної участі жінок у бізнесі. Гостями та спікерками події стали віце-президентка Європейської економічної палати торгівлі, комерції та промисловості в Україні, співзасновниця юридичної компанії «Ти і право» Вікторія Ліснича, власниця агрофірми «Зоря» Ірина Костюшко, співвласниця Шахової школи «Інтелект», віце-президент Житомирської обласної шахової федерації Олена Харчишина, координаторка проектів Української асоціації молодих фермерів Лариса Левківська, кандидатка економічних наук Ольга Мілінчук. Сучасними знаннями з питань просування товарів власного виробництва у соціальних мережах поділилась СММ-менеджерка та фотографиня Катерина Кононюк. Власниця взуттєвого бренду «Kachorovska atelier» Аліна Очеретяна в режимі скайп-конференції поділилася думками про те, як втілити власні мрії в життя та створити відомий бренд. Співзасновниця та директорка розплідника ягідних культур і садового центру «Брусвяна» Ліліана Дмітрієва не змогла бути на інтенсиві особисто, але записала для учасниць ексклюзивне відео-звернення.

Такі ініціативи, як підприємницький інтенсив  «Від ідеї до успіху», не тільки надають можливість жінкам отримувати сучасні знання з економічних питань, а й сприяють розв’язанню проблем загальнодержавного масштабу: подолання гендерної нерівності, розвиток громад та запобігають економічному насильству в сім’ї.

 

Поділитися

Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *