Тут уміють відчувати чужий біль

Комунальна установа «Новоборівський психоневрологічний інтернат» існує з 2006 року. Наразі в ньому проживає 122 підопічних. Незважаючи на всі негаразди, які випали на їх долю, вони залишаються людьми зі своїми інтересами та потребами. Серед них є справжні майстри свого діла та справжні таланти.
Читаючи вірші Михайла Петренка, романтичної, цікавої у всіх питаннях особистості, не віриться в те, що він має інвалідність. проживає в нашому закладі майже 10 років, і за цей час змайстрував безліч чудових виробів із дерева. Михайло Варламов, музикант від Бога, співає, грає на гітарі, синтезаторі та сам пише пісні.
Керівництво та працівники закладу намагаються всіляко сприяти та розвивати творчий потенціал кожного підопічного, створюючи відпо-відну атмосферу та обстановку. У психоневрологічному інтернаті є чудова бібліотека, що постійно поповнюється новими книгами. Мешканці інтернату їздять на екскурсії до музеїв, також для них проводять різні майстер-класи. Влаштовують їм і спортивні змагання.
Користуючись нагодою, вітаємо усіх працівників нашої установи з Днем соціального працівника і дякуємо за небайдужі серця, добрі очі, теплі слова. Нехай сторицею повертається добро, зроблене вами, здоров’я вам, терпіння та благополуччя.

Продовження читай на сторінках газети “Прапор”.

Поділитися

Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *