Без традицій нема культури, без культури нема нації

Скоро Україна відзначатиме День працівника культури та майстрів народного мистецтва. Наша культура розкриває нашу сутність та учить нас бути українцями. Протягом століть саме завдяки культурі наш народ не був асимільований, зберіг свою духовність та самобутність. 

Вагомий внесок у відродження національної культури вносять численні аматорські об’єднання, зберігають і передають від покоління до покоління історичну пам’ять народу працівники клубів, музеїв, бібліотек.
Завдяки справжнім подвижникам своєї справи, культура, як галузь, попри всі труднощі та негаразди, розвивається та збагачується.
Про талановиту жінку, відповідальну, активну працівницю культури Тетяну Миколаївну Корнійчук піде сьогодні наша розповідь.
З 2017 року вона очолює Новоборівський Будинок культури. Така посада для Тетяни Корнійчук – не випадкова, адже має вона й досвід такої роботи, й навички.
Свій життєвий шлях Тетянка розпочала у Новій Боровій. Тут народилася, закінчила Новоборівську школу №2. Пізніше, після здобуття відповідної освіти у Житомирському педагогічному інституті, повернулась у рідну школу вже у якості вчителя російської мови та зарубіжної літератури.
Творча і натхненна, Тетяна Корнійчук в усякій роботі завжди працювала креативно, з вогником. Дуже результативно власні організаторські та творчі здібності вона реалізувала в процесі створення нового позашкільного навчального закладу в Новій Боровій – Центру дитячої та юнацької творчості. Тетяна Миколаївна очолила цей заклад, і він успішно запрацював. Старанна та завзята керівниця була гарним прикладом і для колег. ЦДЮТ завжди мав хороший рейтинг завдяки гарній роботі ке-рівників гуртків і успіхам вихованців. Діти, що відвідували гуртки, були постійними переможцями обласних конкурсів, а також і Всеукраїнських олімпіад (вихованці геологічного гуртка, керівник В.П. Щербина).
Людина, яка не зупиняється на досягнутому, веде активний спосіб життя та має різноманітні захоплення, не може жити непомітно. Власне, через це Тетяні Миколаївні і запропонували очолити Новоборівський Будинок культури. А сама вона із задоволенням та відповідальністю приступила до роботи на новій посаді. Саме за ініціативою Тетяни Корнійчук у Новій Боровій почали святкувати День селища. Усі жителі та гості, відвідавши це свято, відгукувались тільки позитивно.
Тетяна Миколаївна відроджує давні українські традиції, організовуючи разом із колективом Будинку культури та аматорами сцени народні свята календарного циклу – День Святого Миколая, Івана Купала, Різдвяні свята та ін. Оригінальним і незвичним винаходом заповзятої директорки стали акції «Вас замовили!». Абсолютно безкоштовно працівники Будинку культури, співпрацюючи із РАГСом, вітають літніх чи одиноких людей із днем народження чи релігійними святами. Уже традицією стало вітати односельців із професійними святами. Своєрідні сюрпризи отримують і фармацевти, і соціальні працівники, і вчителі та працівники інших сфер діяльності.
Тетяна Корнійчук не стоїть осторонь жодного свята чи події, завжди активна учасниця, а то і організатор багатьох масових заходів, намагається відроджувати народні звичаї та обряди і разом із тим іде в ногу з часом, бо переконана, що без традицій немає культури, а без культури немає нації. Найчастіше про Тетяну Корнійчук говорять, що це людина-позитив. І справді, де є вона, там є посмішки, веселощі й гарний настрій. Власне, саме такою і має бути директорка Будинку культури.
Користуючись нагодою, вітаємо Тетяну Корнійчук та усіх працівників культури, майстрів народної творчості та аматорів сцени із професійним святом та зичимо їм нових мистецьких перемог, успішної реалізації творчих ініціатив і нових культурних проектів.
Любов Дем’янчук.
Фото з мережі Facebook.

Поділитися

Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *