Свято нескорених і сильних духом

12 жовтня у Хорошеві відзначали День захисника України. Урочисто під звуки козацького маршу у виконанні народного оркестру духових інструментів (керівник Ілля Горностай) очільники району, громад, працівники державних установ, структурних підрозділів та школярі поклали квіти до пам’ятника загиблим у Другій світовій війні та пам’ятного знака загиблим у зоні АТО.
Потім святкування продовжилось у Хорошівському будинку культури. Тут, у фойє, Світлана Порозінська, мама загиблого героя Сергія Порозінського, провела акцію «Плетіння маскувальної сітки для бійців». Усі, хто прийшов подивитися на святковий концерт, долучилися до такої важливої справи. За словами пані Світлани: «Девіз акції «Разом ми – сила» якнайкраще підтверджує дії, бо ще зовсім небагато залишилось до закінчення роботи і готову сітку буде передано на передову».
Святкові вітання на адресу військовослужбовців звучали від голови райдержадміністрації Галини Ширченко, голови районної ради Андрія Ющенка. Вони спільними подяками відзначили учасника антитерористичної операції, солдата В’ячеслава Андрій-чука, учасника АТО, солдата Олександра Василенка, зарахованого до оперативного резерву першої черги, старшого солдата Василя Пархомчука, старосту Ягодинського старостинського округу, зарахованого до оперативного резерву другої черги Станіслава Шемета.

Продовження читай на сторінках газети “Прапор”.

Поділитися

Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *