Людмила Гонгало: «Я не уявляю свого життя без улюбленої роботи»

Золотої осінньої пори, коли в повітрі зависають павутинки бабиного літа, а дерева одягають жовто-багряні шати, відзначає свій день народження шанована у громаді й районі людина, завідуюча Радицьким фельдшерським пунктом Людмила Володимирівна Гонгало.
Про повагу і шану до цієї дуже відповідальної працівниці свідчать численні вітання на сторінках нашої газети. А ще – дзвінки в редакцію з проханням про те, щоб ми розповіли про працелюбну й привітну жінку, яка має майже 40 років професійного стажу і чесно стоїть на сторожі здоров’я і життя мешканців сіл Радичі, Будо-Рижани, Стебниця Радицької громади.
Про гарні досягнення Людмили Володимирівни на професійній ниві писала цьогоріч газета «Пульс». До ювілею району жінка в числі кращих була нагороджена медаллю «95 років з дня утворення ра-йону». І впродовж усього професійного життя щороку має відзнаки й нагороди сільської ради, районного й обласного рівнів медичної галузі та владних структур за сумлінне виконання обов’язків і чуйне ставлення до людей.

Продовження читай на сторінках газети “Прапор”.

Поділитися

Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *