Спорт і фізкультура – завжди в моді!

Минулої суботи наша країна відзначала День фізкультури та спорту. З цього приводу у неділю 9 вересня Хорошів-ська дитячо-юнацька спортивна школа провела урочисту лінійку та змагання.
Захід відбувався на стадіоні «Спартак». На жаль, людей було зовсім мало. Чи то погодні умови налякали охочих, чи то до спорту у нашій громаді нині дійно усі байдужі?..
Директор ДЮСШ Наталія Козаченко привітала усіх присутніх зі святом, подякувала тренерам та вихованцям за гарні успіхи та досягнення, а також вручила від імені селищного голови Володимира Столярчука подяку тренеру відділення футболу Олегу Чернишу за високі досягнення у роботі.
Після вітального слова відбулись змагання серед дітей молодшої та середньої вікових груп відділення футболу (тренери Андрій Муський та Володимир Бєлозеров). Навіть те, що накрапав дощ, не завадило юним спортсменам гарно зіграти та показати приклад справжньої любові до спорту.
Вихованці ДЮСШ із відділення волейболу (тренери Борис Сахненко та Олег Черниш) грали дружні матчі у приміщенні гімназії. А в спортивній школі відбулися змагання з настільного те-нісу серед членів СК «Хорошів».
На жаль, цікавість до спорту щороку зменшується, хоча усі ми прекрасно знаємо, що саме він є запорукою здоров’я та бадьорості. Виходять із моди спартакіади, шкільні змагання обмежуються лише певними видами спорту.
Прикладом маленьких спортсменів, що відвідують Хорошівську спортивну школу, хочеться зацікавити дітей та їх батьків. ДЮСШ має такі відділення: бокс, футбол, баскетбол, шахи, шашки, спортивна аеробіка, фрі-файт, настільний теніс, волейбол. Варто відзначити, що юні спортсмени щороку показують гарні результати, вони є не просто учасниками, а й переможцями районних, обласних та навіть всеукраїнських змагань.
День фізкультури і спорту святкував увесь район. До прикладу: в Іршанській громаді спільними зусиллями комунальних закладів (школа, позашкільні заклади, лікарня) було проведено День здоров’я.
Наймасовішим та найемоційнішим був забіг здоров’я, учасники якого активно змагалися за перемогу. Дітям цього дня також було цікаво. Для них влаштували естафети, забіг та інші спортивні розваги. Гірничо-збагачувальний комбінат уже традиційно проводив спартакіаду серед своїх працівників та змагання з волейболу. Футбольний клуб «Іршанськ» зіграв дружній матч на виїзному турнірі в Коростені.
Новоборівська громада також святкувала. В освітніх за-кладах було проведено ряд заходів, приурочених цьому дню. На виконкомі селищної ради найактивніших спортсменів громади не просто привітали, а й нагородили грамотами та преміями, зокрема в.о. старости Кропивнян-ського старостинського округу Миколу Кузьменка та вчителя Новоборівської гімназії Юрія Карповича. Активний громадський діяч та член ФК «Оріон» Віктор Червінський отри-мав подяку.
Отож, іще раз зі святом вас, спортсмени. Тренуйтесь, змагайтесь, перемагайте.
Любов Дем’янчук.

Поділитися

Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *