Підприємці – велика і потужна рушійна сила економіки держави

Щорічно у другу неділю вересня в Україні святкують День підприємця.

Цьогоріч воно припадає на друге вересня. Згідно з Указом Президента свято встановлено в Україні, «враховуючи роль підприємництва у здійсненні економічних реформ в Україні, вирішенні соціально-економічних проблем та визнаючи його вплив на формування, становлення та розвиток нацональної економіки»
Нещодавно голова районного організаційного комітету, перший заступник голови райдержадміністрації Олександр Баранівський провів засідання для визначення номінантів «Кращий підприємець року» серед підприєм-ців району.
Розглянувши запропоновані Хорошівською філією Житомирського обласного центру зайнятості і управлінням соціально-економічного розвитку Хорошівської райдержадміністрації і Новоборівської ОТГ кандидатури суб’єктів підприємництва, визнали кращих у відповідних номінаціях.
Зокрема у номінації «Кращий суб’єкт малого підприємництва», визнали ПП «Марс-С-Фореве» (директор Микола Броніславович Марчинський), у номінації «Кращий суб’єкт середнього підприємництва» – ТОВ «Валки-Ільменіт» (директор Іван Костянтинович Бондар).
Понад чотирнадцять років успішно працює і розвивається приватне підприємство «Марс-С-Фореве», розташоване неподалік села Писарівки, яке створив і успішно очолює Микола Броніславович Марчинський. Спеціалізується воно на добуванні декоративного та будівельного каменю, вапняку, гіпсу, крейди та глинистого сланцю. Неод-норазово підприємство Миколи Броніславовича визнававалось одним із кращих в області й Україні. Бо ж реалізовує свою продукцію не тільки на території країни, а й за кордоном.
Нині підприємство забезпечує роботою 16 місцевих жителів. За словами Миколи Марчинського, у них сімейний бізнес: працюють сини, зять і навіть у період літніх канікул онук підробляє.
У підприємницьку діяль-ність пан Микола прийшов із професії водія. Двадцять п’ять років працював водієм на автобазі в Коростишеві. У 1986 році майже з перших днів брав участь у ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС, є ліквідатором другої категорії.
Сьогодні жителі Дашинської громади задоволені добросусідством із підприємством «Марс-С-Фореве». Надає матеріальну допомогу сільській школі та дитячому садочку, завжди відгукується на прохання селян про допомогу. То вулицю в селі відремонтують, щоб краще було ходити, то минулоріч викопали ставок, щоб худобі було де попити води. Наразі працівники підприємства впорядковують дорогу між селами Писарівка і Гайки.
Микола Броніславивич із родиною займаються волонтерством. Понад 300 тис грн допомоги передали воїнам у зону Операції Об’єднаних сил.
Як каже наш герой: «Якщо робиш, то є результат». А результат дійсно є, бо окрім вдалої підприємницької діяльності, має велику дружню родину – трьох дітей і дев’ятеро внуків. Про усіх із теплотою розповідає, успіхами дітей і внуків гордиться, бо достойні виросли нащадки.
Ще одну віху у своєму житті успішно опановує Микола Марчинський. У 2015 році обрався депутатом обласної ради від ВО «Батьківщина». Є членом постійної комісії з питань соціально-економічного розвитку регіону, інвестиційної діяльності, середнього і малого бізнесу, будівництва, траспорту та зв’язку.
Зупинятись на досягнутому не в правилах Миколи Броніславовича. І надалі планує розвивати підприємство, створювати нові робочі місця.
Вітаємо Миколу Марчинського і всіх під-приємців Хорошівського району із професійним святом. Слова вдячності адресуємо енергійним, ініціативним людям, що зуміли організувати свою справу, втілити в життя нові ідеї та проекти, своєю невтомною працею активно сприяють економічному розвитку нашої держави.
Бажаємо вам, нехай усі ваші ділові починання закінчуються лише успіхом, а особисте життя рясніє щастям і радістю. Нехай ділові партнери завжди будуть надійними, обсяги виробництва товарів і послуг збільшуються, а ка-пітал примножується.
Ірина Сівінська.
На фото 1: зліва направо – Сергій Бубон, Микола Марчинський, Борис Марчинський.

Поділитися

Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *