Над мальовничою Іршею розкинувсь красень і перлина Хорошів…

Двадцять четвертого серпня з нагоди Дня Незалежності України та Дня Хорошева очільники району, селища, почесні гості свята вшанували пам’ять і поклали квіти до пам’ятника загиблим на сході України воїнам Хорошівщини та до пам’ятника Тарасові Шевченку.
Ведучі святкового концерту Віталій Райковський та Ірина Слобожан розпочали урочистості привітанням із Днем Незалежністі України та Днем селища. За давнім українським звичаєм почесних гостей, які завітали розділити свято з полісянами, привітали запашними караваями.
– Наша громада другий рік живе в складі однієї з най-більших об’єднаних громад Житомирської області. Я хочу подякувати депутату Верховної Ради, депутатам обласної ради і всім небайдужим, хто доклав зусиль у розбудові нашого селища. Сьогодні ми проводимо термосанацію Хорошівського НВК. Є ще багато планів і проектів, які ми спільними зусиллями, з допомогою депутатського корпусу будемо втілювати в життя. Вітаю усіх із Днем Незалежності України та 473-річницею із дня заснування Хорошева, – з вітальним словом до присутніх звернувся Хорошівський селищний голова Володимир Столярчук.
Вже стало доброю традицією на святкуванні Дня селища вшановувати кращих жителів містечка. Цьогоріч Володимир Столярчук нагородив Знаком Пошани «Почесний громадянин селища Хорошів» лікаря швидкої допомоги Олександра Миколайовича Мороза, який у 1980 році закінчив Карагандинський державний медичний інститут. Працював лікарем швидкої медичної допомоги на Нікольській станції швидкої допомоги Джезказганської області республіки Казахстан. У 1984 році із дружиною та донькою переїхав на постійне місце проживання та роботу в селище Володарськ-Волинський, де одразу приступив до медичної практики у Центральній районній лікарні на посаді лікаря відділення швидкої допомоги, там працює і донині. У 1986 році брав участь у ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС, є ліквідатором другої категорії.
Отримавши таку почесну відзнаку Олександр Миколайович подякував громаді за довіру, пообіцяв і в подальшому рятувати життя земляків, незважаючи на вік і матеріальні статки пацієнтів.
За вагомий особистий внесок у розвиток громади, з нагоди Дня Незалежності Українит та Дня селища Володимир Столярчук нагородив грамотами фрезерувальника ПП «Полісся» Бориса Миколайовича Кравченка, фрезерувальника ПП «Полісся» Олександра Арсентійовича Яковенка. 
Переможцями конкурсу «Моє квітуче Полісся» у номінації «Найошатніша квітково оформлена присадибна ділянка» стали Галина Петрівна Журавченко, Валентина Володимирівна Мельник, Валентина Григорівна Онофріюк.
– До кінця року ми реалізуємо ще два проекти: планується на 1 мільйон гривень провести термосанацію та замінити вікна на металопластикові у Хорошівській ЦРЛ та поставити ще один дитячий майданчик у Хорошеві, – наголосив Павло Дюблик.
– Традиційно, що вже вкотре Хорошів відзначає свято селища разом із такою знаменною датою, як День Незалежності України. Нехай процвітає Хорошівська об’єднана територіальна громада в складі незалежної України, – привітала голова РДА Галина Ширченко.
Заступник голови районної ради Лілія Ковальчук разом з Галиною Ширченко вручили почесні грамоти Хорошівської районної ради та Хорошівської райдержадміністрації за сумлінну працю, вагомий внесок у розбудову рідної держави директору ТОВ «Кванта – ЛЧ» Миколі Віталійовичу Ренкасу, начальникові відділу містобудування, архітектури житлово-комунального господарства РДА Ліні Степанівні Самойленко, начальнику відділу земельних ресурсів Хорошівської селищної ради Сергію Миколайовичу Засімчуку, голові районної ради ветеранів, ветерану праці Ніні Петрівні Павицькій.
Окрім цього, Галина Іванівна і Лілія Володимирівна передали подарунки гостям, які уже понад 11 років співпрацюють із Хорошівщиною, представникам делегацій із міста Скоудас (Литва), міста Єльськ (Білорусь), Ожиша (республака Польща).
Привітала теплими словами хорошівців із Днем Незалежності та Днем селища секретар Гміни Ожиш Моніка Лемпінська-Гій.
Свої щирі слова на адресу полісян висловила голова Єльської районної ради Оксана Олексіївна Захарченко. Від гостинної Єльщини вона подарувала побратимам хліб-сіль із нового урожаю та подарунки на знак великої дружби і співпраці між містами і країнами.
Привітав хорошівців також мер Скоудавського району Петрас Пушинскас.
Депутат обласної ради Володимир Ковальчук крім вітальних слів, нагородив грамотами обласної ради завідуючу фельдшерським пунктом села Сколобів Хорошівського центру первинної медико-санітарної допомоги Майю Сергіївну Прут. Подяками відзначив працівників житлово-комунального господарства, які щоденною копіткою працею тримають у чистоті і порядку селище двірника Лідію Антонівну Муравицьку, тракториста Олександра Валентиновича Поліщука.
Від імені Анатолія Подіка, депутата обласної ради, слова вітань висловила його помічниця Валентина Онофріюк. Вона вручила грамоту обласної ради та цінний подарунок директорові Хорошівської гімназії Наталії Василівні Ананченко, подяку фельдшеру-диспетчеру відділення пункту постійного базування бригади екстреної медичної допомоги смт Хорошів Людмилі Василівні Левицькій, директору ПП «Полісся» Володимиру Володимировичу Ковальчуку.
Голова обласного осередку «Радикальна партія Олега Ляшка» Юрій Забела виніс подяку колективу Хорошівського будинку культури за багаторічну сумлінну працю, творчий пошук, активну культурно-мистецьку діяльність вагомий внесок у розвиток культури району та подарував комплект звукопідсилюючої апаратури, яка конче була їм необхідна.
Керівник громадської організації «Щасливі діти древлян» Вікторія Корзун у своєму виступі подякувала спонсорам за допомогу в організації солодкого майданчика, який так припав до душі малечі.
З особливим нетерпінням чекали глядачі розі-грашу подарунків за участь у велопробігу. Спонсор розіграшу грошових призів для наймолодших учасників велопробігу Микола Віталійович Ренкас, директор ПП «Кванта-ЛЧ» особисто вручав конверти. Десятеро щасливчиків: Іван Лісовець, Ангеліна Вересовська, Максим Чепель, Анна-Марія Зайнчковська, Тимур Фесенко, Аліса Сергієнко, Олена Данюк, Богдан Залужний, Анна Гранисевич і наймолодший учасник велопробігу Євген Могилянець – із задоволенням отримували чесно зароблені кошти. Веломашину від селищної ради отримала Уляна Сичова.
Не менш драматичним і цікавим був розіграш призів серед дорослих учасників пробігу. За умовами конкурсу учасник особисто повинен був отримати приз, тому декілька номінантів на приз, номерки яких випадали, з певних причин, не змогли бути присутніми на урочистій частині, тому згідно з правилами залишились без призів. Серед дорослих, кому всміхнулася фортуна отримати новенький велосипед, були Світлана Мішуревич, яка другий рік поспіль реєструвалася під одним і тим самим номером, який врешті виявився щасливим, та Надія Панченко. Спортивного велобайка отримав Тарас Фесенко, як зазначалося вище, син Тимур отримав грошову винагороду.
Начальник відділу сім’ї, дітей, молоді, спорту, соціального захисту населення селищної ради Надія Осадчук вручила велосипеди соціальним працівникам, які надають послуги одиноким і стареньким жителям громади. Це Жанні Мельник, Світлані Мартинюк, Оксані Сові, Яніні Розбицькій, Євгенії Пантус.
Селищна рада та організатори святкового заходу ви-словлюють вдячність спонсорам: ПП Федоровичу Юрію Івановичу, ТОВ «Трилліант»: директору Мечиславу Івановичу Яхимовичу, Віктору Костянтиновичу Чайківському, Сергію Миколайовичу Ренкасу, ТОВ «Милар»: директору Василю Анатолійовичу Кравченку, ТОВ «Веста»: директору Юрію Олександровичу Жеревку, ПП «Кванта – ЛЧ»: директору Миколі Віталійовичу Ренкасу, ПП «Вла Бо Де», ТОВ «Діва-Агролан»: директору Руслану Сергійовичу Королю, депутату обласної ради Володимиру Кириловичу Ковальчуку.
Ще довго зігріватиме серця хорошівців спомин про гарне святкування Дня селища і Дня Незалежності України.
Ірина Сівінська.

Поділитися

Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *