Змагалися інтелектуали

Нещодавно в приміщенні фізкультурно-спортивного клубу «Спартак» в смт Хорошів були проведені змагання з шахів та шашок, приурочені Дню селища та Дню Незалежності України. У змаганнях брали участь члени клубу та просто бажаючі.
Шахи – гра, що вимагає часу, концентрації уваги, розвиненої уяви. І все це є у гравців, що змагались за звання кращого шахіста селища Хорошів. Перше місце у шахових іграх передбачувано зайняв Андрій Муський – тренер-викладач ДЮСШ, друге місце посів Петро Ющенко, а от на третій сходинці – молодий, перспективний шахіст Михайло Плотянський.
Цікаво та напружено пройшли поєдинки з шашок. Як зазвичай буває, переможців не можна передбачити. Так було і цього разу, коли перемогу виборов Валерій Стрельцов. Лише на півочка йому поступився Володимир Мінялук, а Микола Сіваченко вже вкотре посів третє місце.
Переможці та призери змагань будуть нагороджені призами та грамотами відділу сім’ї, дітей, молоді, спорту та соціального захисту населення Хорошівської селищної ради в день святкування Дня селища та дня Незалежності України.
Приємно, що спортсмени не полишають своїх захоплень і в літній період, збираються, грають, дають приклад молоді. Бажаємо їм міцного здоров’я і, звичайно ж, спортивних злетів.

Володимир Панченко.

Поділитися

Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *