Міцно тримати штурвал

Так, міцно тримати штурвал корабля і власного життя навчає онуків креативний дідусь, що проживає у Хорошеві. Він власноруч побудував для них іграшковий корабель із назвою «Flint» (імені дідуся ми не вказуємо, бо таким є його бажання).

Тут залюбки граються його онуки та їх друзі.
У цьому дідусевому проекті – велика любов і повага до малих онучат, бажання розвивати їхню уяву, заповнити дитяче дозвілля цікавим і корисним змістом, показати їм приклад творчого ставлення до буденних речей, любові до життя, до читання пригодницької літератури про джентельменів удачі та про різні подорожі й відкриття. А ще це прекрасна можливість відлучити сучасних дітей від надмірного захоплення комп’ютерами, планшетами, телефонами й продемонструвати насолоду реальної співтворчості й спілкування на відміну від віртуального.
Хоча корабель за своїми розмірами невеликий, проте дозволяє хлопчакам гратися в піратів, уявляти себе учасниками життя легендарних корсарів: піднімати якір, ставити паруси, лазити по канатах і корабельних мотузяних драбинах, битися на шаблях і т. д.
Поруч із втіхою, яку діти отримують від гри на «справжньому» кораблі, вони ще й загартовуються фізично – бігають, лазять, стрибають, борються під час уявних піратських пригод та боїв. І все це на свіжому повітрі на подвір’ї у дідуся з бабусею – всі умови для того, щоб онуки за літо відпочили й оздоровилися.
Бабуся заради втілення мрії онучат теж освоїла професію корабела – пошила паруси. А ще має посаду кока на кораблі. Смачно годує юних «флібустьєрів», щоб були сильними і витривалими.
Поруч із кораблем побудоване укріплення із колод – форт під прапором Королівства Великобританії – справжній куточок із морської історії 18-19 століть!
Дідусь щиро вдячний тим майстрам по дереву, які допомогли втілити цей цікавий проект у життя, – Віктору Дідківському й Олегу Домінському за виготовлення складних технічних деталей корабля.
Можливо, ця розповідь надихне іще когось на створення ось такої цікавої обстановки для розвитку дітей, щоб вони відчували постійну увагу й любов, виростали щасливими й упродовж життя будували світ щасливих та успішних людей.
Надія Панченко.

Поділитися

Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *