У Житомирі відкрилася виставка картин нашої землячки

Четвертого серпня у Житомирській мистецькій галереї «Гнатюк Арт Центр» видкрилася виставка живопису, графіки, фотографій молодих художників та митців України. Серед них були роботи і нашої землячкиНаталії Носок (Шишук), яка нині мешкає в обласному центрі. 

Народилася дівчина у Хорошеві у творчій родині. ЇЇ батьки – мама Лілія Петрівна та батько Олег Петрович – із дитинства всіляко підтримували і розвивали художні здібності дочки. Закінчивши школу дівчина вступила у Житомирський коледж культури і мистецтв ім. Івана Огієнка за фахом «Образотворче мистецтво». Затим вдосконалила набуті знання в Інституті педагогіки та психології на кафедрі «Образотворчого мистецтва» Національного педагогічного університету ім. Миколи Драгоманова. Нині Наталія працює викладачем у Житомирській художній школі. Вона брала участь у шести всеукраїнських пленерах (робота  художників на вільному повітрі, а не у майстерні). Вона є також постійним учасником художніх виставок в Україні та за її межами. 

Наразі на виставці у «Гантюк Арт Центрі» Наталія представила 21 роботу виконану у графіці на тему «Слов’янська міфологія» та техніці гарячого батіку. Це друга персональна виставка молодої художниці. Минулого року її роботи були представлені в художній галереї в м. Києві.
Графіка Наталії – дуже своєрідна. Загальний образ складається з дрібних елементів: казкових мотивів, візерунків, міфологічних символів. Багато цікавинок ховаються від першого погляду. Їх важко розгледіти серед фантастичних орнаментів. Деякі роботи доводиться досліджувати сантиметр за сантиметром у пошуках нових деталей. Як каже сама художниця, за кожною роботою, що представлена на виставці, стоїть певна історія та емоції. Вони і лягли в основу творінь.
Організатори виставки підготували альбом і пам’ятні листівки з роботами художників.
Підтримати свою землячку приїхало чимало поціновувачів художнього мистецтва з Хорошева. Відвідувачі схвально сприйняли роботи молодої художниці. Тут кожен мав змогу знайти картину яка буде до смаку.
Нагадаємо, що виставка триватиме до кінця місяця. Запрошуємо всіх бажаючих переглянути картини Наталії Носок.
Ірина Сівінська.

Поділитися

Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *