Коли захоплення стає справою життя

Багато хто в нашому селищі, та і в районі, вже знайомий із героєм нашої історії – Дмитром Яковенком. Адже нинішній світ неможливий без комп’-ютерних технологій, а отже і без вірусів, поломок системи, збоїв в інтернеті…
Народився Дмитро 1997 року в Володарськ-Волинському. Тут закінчив гімназію. Родина у Дмитра невелика – мама – Ірина Миколаївна (вчителька) та батько Григорій Миколайович (фрезерувальник). Батьки ніколи не змушували хлопця робити те, що вони вважали за необхідне, а, навпаки, всіляко підтримували його зацікавлення чимось. Свою майбутню професію хлопець обрав серцем ще в дитинстві, маючи величезний інтерес до комп’ютерної техніки та програмування. Звісно, що інтерес згодом став захопленням, а пізніше і джерелом доходу.
Ще навчаючись у школі, працював хлопчина: онлайн створював сайти, писав програми. Після за-кінчення гімназії 17-річний Дмитро одразу пішов працювати у комп’ютерний клуб при районному Будинку культури комп’ютерником. Звичайно ж самоосвіта – то добре, та здобувати професійні знання, – життєва необхідність. І хлопець вступає до ЖДТУ, де ще й досі продовжує заочно вчитися за спеціальністю «Системний інженер».
Робота з технікою та інтернет-ресурсами подобалась Дмитру Яковенку. Усі відвідувачі комп’ютерного клубу були задоволені його роботою – завжди привітний, толерантний, відповідальний, а головне, безвідмовний. Часто-густо до Дмитра зверталися й особисто з проханням встановити якусь програмку чи налаштувати телефон. Він погоджувався і завжди допомагав.
Саме велика кількість людей, задоволених його роботою, і спонукала парубка до створення власного бізнесу. І вже у 2015 році з’явилася «SovaSystems» – майстерня з ремонту комп’ютерної техніки. Згодом сфера послуг, що надавав молодий комп’ютерник, розширилася. І нині тут можна не просто ремонтувати, а і заправляти картриджі, діагностувати комп’-ютери, збирати їх під замовлення, видаляти віруси, встановлювати та перевстановлювати Windows та інші програми. Також є у «SovaSystems» і нові цікаві послуги, такі як: друк на полотні, виготовлення фотографій різного розміру, ксерокопія, виготовлення банерів, візитівок, листівок, календарів, друк на футболках, чашках, виготовлення фотокниг.
Нова робота змусила Дмитра вчитися більше. Він закінчив курси підготовки для комп’ютерників «С++».
Здавалося б, таку, не для всіх цікаву, роботу, що вимагає посидючості наполегливості, контакту з пилом, може виконувати якийсь нудний і нецікавий працівник, та це не у випадку з Дмитром. Він – завжди дотепний, начитаний, з гарним почуттям гумору, вихований. А головне – не лише комп’ютери – сенс його життя.
Дмитро – активна людина, він любить піші прогулянки, цікавиться музикою, самотужки освоїв гру на гітарі і вправно демонструє володіння цим інструментом. Найцікавішим захопленням Дмитра Яковенка є, як на мене, ілюзія з картами. Фокуси, які він показує, можна сміливо прирівняти до рівня майстрів-ілюзіоністів. Так вправно і непомітно оку Дмитро виконує кожен фокус, що мимоволі дивуєшся і просиш показати ще щось.
У кожному із захоплень юнак не стоїть на місці, постійно вдосконалює навички, знаходить щось нове і радує друзів та знайомих.
Приємно, що в нашому містечку живуть і працюють, а отже, сприяють його розвитку, такі перспективні, прогресивні, чемні, щирі та приємні люди, як Дмитро Яковенко. Бажаємо подальшого росту, розвитку, вдосконалення і, звичайно ж, задоволення від життя.
Любов Дем’янчук.

Поділитися

Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *