Вітаємо з творчою перемогою

Нещодавно в Житомирському обласному центрі науково-технічної творчості учні-вської молоді проходила обласна виставка-конкурс «Поліські візерунки». Учасники конкурсу – учні шкіл і вихованці позашкільних закладів, змагалися в умінні вишивати, шити ляльки, виготовляти іграшки, в’язати спицями і гачком.
У цьому конкурсі взяла участь учениця 5-А класу, вихованка гуртка «В’язання» Іршанського Центру естетичного виховання Милана Мельниченко.
У конкурсі дівчинка демонструвала власноруч зв’язану хустку, яку виготовила до ювілею своєї мами. Роботу назвала «Подарунок для матусі». Виріб вирізняється зовнішньою привабливістю і яскравою гамою кольорів. За захист роботи і практичне завдання учениця отримала найвищий бал. Ці досягнення юної майстрині не випадкові, адже в’язанням вона займається вже 3 роки. Милана успішно навчається в школі і залюбки відвідує гуртки ЦЕВ. У рукодільних роботах знаходять відображення її дитячі мрії і прагнення зробити оточуючий світ затишнішим і добрим.
Гуртком «В’язання» у позашкільному закладі керує молодий педагог Ксенія Сергіївна Кислякова.
Багато радості отримують гуртківці, коли своїми руками зроблять іграшки для молодших братиків і сестричок чи подарунки для близьких людей у вигляді серветок, хусток, сумочок. Не менше позитивних емоцій отримують вони, коли в’яжуть квіти-прикраси для одягу, віночки, браслети, пов’язки. Вихованці гуртка часто дарують в’язані сувеніри воїнам АТО. У процесі навчання в гуртку діти засвоюють багато корисних практичних навичок, які знадобляться в майбутньому дорослому житті.
Бажаємо вихованцям гуртків і їх наставникам нових творчих успіхів і перемог.
Лідія Шульга, директор Іршанського ЦЕВ.

Поділитися

Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *