Подарунок лісівників

Жителі Хорошева, котрі люблять природу, відпочинок на свіжому повітрі та риболовлю, не могли не помітити приємні зміни на березі Ірші біля греблі.
Нещодавно стараннями працівників Володарськ-Волинського лісництва, яке очолює молодий завзятий чоловік Юрій Сорока, за сприяння досвідченого керівника – директора ДП «Пулинський лісгосп АПК» Петра Курильчука було встановлено чотири альтанки зі зручними лавками та великими столами. Це подарунок від лісництва і лісгоспу жителям Хорошівської громади до Дня селища та Дня Незалежності України. Лісівники дуже хочуть, аби у наших жителів була можливість культурно відпочити у колі родини, друзів на лоні такої мальовничої полі-ської природи. Тут можна й порибалити, й зварити юшки на вогнищі.
Для того, аби це місце справді було зручним і привабливим – сумлінно потрудилися і працівники селищної ради та комунального господарства. Вони цей майданчик розчистили від чагарників, покосили траву, підстригли кущі, вивезли непотріб, впорядкували місця для вогнища та для збору сміття. Роботи з упорядкування території ще тривають. Найближчим часом тут планують встановити громадську вбиральню. Селищна рада і комунальники роблять усе можливе, аби відпочинок для наших жителів був приємним і безпечним. Цю роботу особисто контролює селищний голова Володимир Столярчук.
Лісівники планують розмістити спеці-альні щити для наших громадян з інформацією про необхідність бережного ставлення до природи та людської праці.
Володимир Столярчук, оглядаючи впорядкований майданчик, зауважив: «Ми все робимо для зручного і приємного дозвілля людей. Єдине прохання до всіх – ставитися до створеного, як до власного. Бережіть, прибирайте за собою, не ламайте – тоді й буде гарно, а ми в свою чергу намагатимемося сприяти добрим справам і надалі».
Гарний краєвид, зручне місце (і благословенне, бо поряд костел і церква) – бери і відпочивай з користю для душі й тіла. Тут буде цікаво і дорослим, і дітям, адже місця вистачить на всіх.
Дякуємо за добрі справи.
Бережімо те, що маємо!
Любов Дем’янчук.

Поділитися

Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *