Нагорода за материнський подвиг

У п’ятницю, 20 липня, у приміщенні обласної філармонії ім. С. Ріхтера відбулась урочиста церемонія вручення державної нагороди «Мати-героїня» 85-ти жінкам Житомирщини. Відповідний Указ Президент Петро Порошенко підписав до Дня Матері 11 травня 2018 року.
Високу нагороду із рук голови Житомирської обласної державної адміністрації Ігоря Гундича, нагрудний знак та посвідчення, отримали дві жінки-матері з нашого Хорошівського району. Це Євгенія Антонівна Кушнірук із Нової Борової та Ольга Леонідівна Каманіна зі Сколобова.
Євгенія Кушнірук народила і виховала гарними, працьовитими людьми восьмеро дітей. Усе життя віддала навчанню та вихованню своїх синів і дочок, а також сумлінно трудилась удома й на роботі. Розпочала жінка свою трудову діяльність на посаді завідувача книжкового магазину в Новоборівському сільпо, працювала в організації на різних посадах. Завідувала меблевим цехом у Володарськ-Волинському райпобуткомбінаті. Потім працювала на посаді контролера спецпідрозділу охорони, а пізніше – старшим вартівником складу №1062 у Новій Боровій. Найбільший скарб Євгенії Антонівни і найвище життєве досягнення – її працьовиті, добрі діти. Матуся завжди з нетерпінням чекає в гості до світлої затишної оселі своїх дорогих дітей та онуків. Жінка має заслужену шану і повагу у громаді.
Ще одна мати-героїня – жителька Сколобова Ольга Леонідівна Каманіна. Народилась пані Ольга 1966 року. Свою трудову діяльність розпочала у 1985 році на тваринницькій фермі доглядачем великої рогатої худоби Сколобівського колгоспу «Радянська Україна». До роботи ставилася сумлінно, якісно, вчасно виконувала всі доручення керівництва. Ольга Леонідівна користується авторитетом серед односельчан, бере активну участь у громадському житті села, приділяє належну увагу вихованню та навчанню дітей, створенню сприятливих умов для здобуття ними освіти, виховує у них високі моральні якості, любов до рідного краю, Батьківщини.
Ольга Леонідівна народила п’ятеро дітей. Троє з них уже дорослі й будують своє власне гідне життя, а ще двоє – школярі дев’яти та одинадцяти років. Для пані Ольги найбільша радість – бачити усміхненими і щасливими власних дітей у мирній Україні.
Хай же здійснюються усі материнські побажання, хай доброю і щедрою на любов, злагоду, взаєморозуміння і душевне тепло буде доля кожної із мам, хай радують їх діти й онуки. Дякуємо за подвиг материнства!
Підготувала Світлана Федоренко.
На фото 1: Ігор Гундич вручає нагороду Євгенії Кушнірук. На фото2: Ольга Каманіна з донькою Оленою.

Поділитися

Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *